Bizimle iletişime geçin

2 milyon kişiye işte bunu izlettiler!

Oyun

2 milyon kişiye işte bunu izlettiler!

Neredeyse 24 saat boyunca, Fallout hayranları izlemek için sürüler halinde internette ortaya çıktı. Geçen hafta Twitch kanalında geliştirici Bethesda, “Lütfen bekleyin” mesajını gösteren bir monitörün arka planına yerleştirilmiş bir Vault Boy heykelinin sürekli bir görüntüsünü yayınladı (Aynı Twitter ve Facebook hesapları aynı mesajı aynı saatte yayınladı)

Yayın, Fallout 76 oyununun fragmanı ile sona erdi, ancak Bethesda’nın Todd Howard’ı, milyonlarca insanın hayatımızın kıymetli dakikalarını boşa harcadığını herkese hatırlatmak için bir görünüm yapmadı. “İzlediğimiz bu yayında 2 milyon dan fazla benzersiz ziyaretçimiz vardı, ne olduğunu bilmiyorum, hiçbir şey yok” dedi. Yayını aynı anda 100 binden fazla kişi izliyordu ve bu ziyaretcilerin bazıları terkederken bazıları daha yeni geliyordu. Daha sonra, Haziran ayında E3’te ele alınacak olan, cevaplardan daha fazla soru sunan bir buçuk dakika tanıtım izledi.

Yayın sona ererken bazı izleyiciler ‘bu kadar mı!’ diye sitem ediyordu ancak yapacak bir şey yok. İnsanları bu kadar bekleten oyun geliştiricisi Bethesda’nın neden böyle bir şey yaptığını kimse bilmiyor.

2 milyon kişiye işte bunu izlettiler!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun