Bizimle iletişime geçin

2018’de çıkacak iyi grafiklere sahip 8 Oyun!

Oyun

2018’de çıkacak iyi grafiklere sahip 8 Oyun!

İşte karşınızda 2018’de çıkacak iyi grafiklere sahip 8 oyun! Keyifli okumalar!

  • Shadow of the Colossus

Yayın tarihi: 6 Şubat

Platform: PS4

PS2  zamanların en iyi oyunlarından biri olarak kabul ediliyor, bu yüzden Colossus’un Shadow’unun PS4 için yeniden üretilmesinin şaşırtıcı değil. Bu gezmek için kıvrık bir hikaye veya mekaniği ile, canlandırıcı basit bir oyun. Bunun yerine, oyuncunun 16 devasa yaratığın zayıflıklarını anlamasını ve onları aşağıya çekmesini istediği bir dizi dövüş savaşı olarak oynuyor. Basit gelebilir, ancak Team Ico, minimal bir tuvalle bolca duyguyu çağrıştırmayı başarıyor. Varlıkların sıfırdan yeniden inşa edildiği bildirildi ve çekirdek oyun aynı kalırken, daha modern bir kontrol şemasının seçeneği tartışmalı olarak orijinal ile ilgili tek sorunu çözebilirdi.

  • A Way Out

Yayın tarihi: 23 Mart

Platformlar: PS4, Xbox One, PC

Co-op, bu günlerde fazla ilgi görmüyor, ama EA, A Way Out ile fikri tamamladı. Tek oyunculu mod ve çok oyunculu savaş modları olmadan, yeni başlık tamamen çevrimiçi bir arkadaşınızla veya sizinle birlikte bir arkadaşınızla oynanacak şekilde tasarlanmıştır. İlginçtir ki, bu arkadaşın oyuna kendisinin girmesine ve eline geçmesine ihtiyacı yoktur. Oyuncular, bir hapis cezası çekmek için ekip kurması gereken iki hapishane tutuklusu olan Leo ve Vincent’ın rollerini üstlenirler – ve daha sonra dışarıda kalmak için bir sürü itfaiyeden ve araba kovalarından geçerler.

  • Detroit: Become Human

Yayın tarihi: İlk yarı

Platform: PS4

Bölünen David Cage’in üçüncü oyunu, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls gibi aynı sinematik yapıyı takip etmeye hazır görünüyor. Bu, geleneksel bir oyundan ziyade bir “etkileşimli film” anlamına geliyor, ancak önceki başlıkların ne kadar iyi olduğuna karar vererek, şikayet etmiyoruz. Detroit: İnsan Olmak, ani öz-farkındalığı yeni bir sınıf mücadelesini tetikleyen, androidlerle dolu, yakın gelecekteki bir dünyada yer alıyor. Oyuncular bu androidlerin üçünün ayakkabısına adım atıyorlar ve ayaklanmanın kaderi seçimlerinize bağlı olarak değişecek – böylece bir karakter ölürse, Oyun Aşırı Ekranı onları geri getirmeyecektir. Dallanma hikayesi onlarsız kalacaktır.

  • Frozen Synapse 2

Yayın tarihi: İlk yarı

Platform: PC

2011’in “cyberpunk satranç” oyununun devamı niteliğindeki bu oyun, bir çok insanın radarı altında gizlenebilen bir oyundur, ancak bu, her yerde bulacağınız en gergin dönüş temelli taktikleridir. İlk oyunda olduğu gibi, Frozen Synapse 2 de iki takım birbiriyle karşı karşıya geliyor, farklı birimlerde tabanca, av tüfeği, tüfek ve roket oynanıyor. Ölüm her zaman sadece bir atıştır, bu yüzden ekibinizi çok dikkatli bir şekilde konumlandırmanız gerekir, bu da gizli, görüş hattı ve örtüyü iyi kullanır. Büküm, her iki oyuncunun da dönüşlerini aynı anda teslim etmesi ve seçimlerinin nasıl oynadığını izlemesidir. Bu, ünitelerinizi şu anda rakibinizin bulunduğu yere göre hareket ettirmek için yeterince iyi olmadığı anlamına gelir – her dönüşü bir sonraki adımda yapacağınıza göre planlamanız gerekir. Geliştiriciler, oyunun temellerinin korunacağını söylüyor, ancak bu kez Tron tarzı dünya etrafında tamamen açık ve prosedürel olarak üretiliyor. Şehir ayrıca, birlikte çalışabileceğiniz ya da karşı karşıya kalabileceğiniz savaş çeteleri tarafından doldurulan sömürülebilir binalarla doludur. Frozen Synapse 2 iddialı geliyor, ve tekrarlanan gecikmelerden sonra (aslında 2016 sonlarında yayınlanacak bir sürüm için planlanmıştı) şimdi ümit ediyoruz ki 2018’in ilk yarısında yeni penceresini açacağız.

  • Red Dead Redemption 2

Yayın: İlk yarı

Platformlar: PS4, Xbox One

Başlıktaki “2” ye rağmen, bir sonraki Red Dead Redemption, 2010 klasiğinin bir prequelidir. Bir önceki oyunun Vahşi Batı dünyasının büyüklüğü hapşırmak için hiçbir şey değildi, ama görünüşe göre bu daha da büyük ve daha yoğun. Römorklar şimdiye kadar hem vahşi yaşamı hem de insanlarla dolu kalabalık şehirlerle dolu bir vahşi doğayı kabul ediyorlar. İlk oyun John Marston’la ilgiliyse … geçmiş suçlardan kurtulmak için … … bu, Hollanda’nın çetesindeki zamanlarında … … geçmiş suçlara odaklanmış gibi görünüyor. Büyük Theft Auto Online’da yasa dışı çok oyunculu mod için tesadüfen iyi bir zemin hazırlayan paslı pankartlar ve shootout’lar bekliyoruz.

  • State of Decay 2

Yayın: İlk yarı

Platformlar: Xbox One, PC

Part-aksiyon RPG, part-management sim, Decay State zombi klişe yeni bir yaklaşım benimsedi ve oyun oynamaya ve bir üssü çalıştırarak oyuna odaklanarak tehlikeli çöpçülüğün daha çok ödüllendirici ya da yıkıcı olmasını sağladı. Devamı tüm bunları alır ve co-op multiplayer’ı miktara ekler. En fazla dört oyuncu aynı dünyaya atlayabilir ve keşfetmek, süpürmek, ölümsüzlüğü temizlemek ve üssü kurmak için birlikte çalışabilir. Özel bir “kahraman” da yoktur. Oyuncular, bireysel karakterler yeni beceriler öğrendikçe, lider olduklarında veya ölürken, iyileştirilebilen veya zayıflatılabilen yaşayan, nefes alan bir toplumu kontrol eder.

  • Jurassic World Evolution

Yayın tarihi: Haziran

Platformlar: PS4, Xbox One,

PC Jurassic Park franchise video oyunları ile engebeli bir geçmişi var, ama en iyilerden biri 2003 yılında Park Building sim, Operation Genesis oldu. Bu yeni oyun, 2015 filminin yakın fütüristik binaları ve araçlarıyla güncellenen aynı Rollercoaster Tycoon çerçevesini takip etmeye hazır görünüyor. Bu, Evolution’ın oyununun, ebediyen talihsiz dinozor hayvanat bahçesinin kendi versiyonunu oluşturmaya odaklanacağı, tarih öncesi yırtıcılarla dolu bir parkın serin faktörünü, ortaya çıkan kaçınılmaz OH & S sorunları ile dengeleyeceği anlamına gelir. Tabii ki, eğer Operasyon Yaratılış gibi bir şey varsa, her şey yolunda giderken çok sıkıcı olur ve kaos izlemek için tüm çitler aşağı çekilir. Jurassic World Evolution, Haziran ayında, en son film olan Jurassic World: Fallen Kingdom için tam zamanında.

  • Darksiders III

Yayın tarihi: 2018

Platformlar: PS4, Xbox One, PC

Bu kıyamet hakkında bir dizi kendi kıyamet hayatta kalacak, ama orijinal yayıncısının çöküşünden beş yıl sonra yeni bir Darksiders oyunu binmek üzeredir. Savaş ve Ölüm’ün ayak izlerini takip eden oyuncular, bu kez, Apocalypse’in üçüncü At (wo) adamı olan Fury rolünü üstlenirler. Darksiders III, önceki oyunların ilginç öykü yapısını sürdürüyor, yani Darksiders 1 ve 2 ile aynı zamanda gerçekleşiyor. Savaş, günlerin çok erken saatlerini tetiklemek için yargılanırken ve Ölüm kardeşinin ismini temizlemeye çalışırken Fury, yeryüzündeki karışıklığı temizlemeyle meşguldü, Yedi Ölümcül Günahın kişiliğini avlamakla görevliydi. Oyun, öncekilerle aynı aksiyon RPG tadına sahip olsa da, Fury, kardeşlerinden daha saldırgan bir karakter olmaya, iblisleri dağıtmaya, kırbaçlarına ve büyülü saldırıların cephanesine bakmıyor.

Kaynak: https://newatlas.com/most-anticipated-games-2018/52947/

2018’de çıkacak iyi grafiklere sahip 8 Oyun!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun