Bizimle iletişime geçin

Volkswagen Arteon Gran Turismo Yollarda!

Otomobil

Volkswagen Arteon Gran Turismo Yollarda!

Volkswagen, Cenevre Otomobil Fuarı’nda 2019 VW Arteon Gran Turismo şeklinde yeni bir sedan serisini pazara sundu. Akım CC’yi değiştirecek şekilde ayarlanmış olan yeni 5-yolcu modeli, orta-seviye Passat’ın üzerinde, spor coupe-like stili ve dört kapının ve hatchback’in işlevselliği ile sıra halinde konumlandırıldı.

“Arteon’un atletik çizgileri son derece fonksiyonel bir genel konsept içeriyor,” diyor arabanın dış tasarımcısı Tobias Sühlman. “Biçim ve işlev, burada aşamalı bir şekilde ortak zemin buluyor. Uzun dingil mesafesi, gergin tavan çizgisi, coupe tarzı fastback tasarımı ve geniş arka kapağı sayesinde bu Gran Turismo, geleneksel sedanlardan daha fazla alan ve esneklik sunuyor. ”

 

Uzun dingil mesafesi, kısa çıkıntılar


Sportif görünüm, 191.4 inçlik toplam uzunluğa sahip nispeten kısa çıkıntılara sahip olan 111.9 inç uzun dingil mesafesi ile güçlendirilmiştir. Akslar arasındaki bu geniş alan hem geniş bir kabin hem de rahat bir sürüş sağlar. Arka kargo alanı, 19.9 kübik feet depolama alanına sahip olup, arka koltuk indirildiğinde 55.0 ayaklara kadar genişletilebilir.
Önden çekişli veya dört tekerden çekişli 4Motion’da sunulan Arteon, 148 ile 276 beygir gücünde çıkış sunan altı motorlu bir aile ile tanıtılacak. 1.5 ve 2.0 litre yer değiştiren bu 4 silindirli motorlar, hem Avrupa hem de benzin için tasarlanmış benzin ve dizel yakıtı içerir. 6 ileri manuel veya 7 vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman seçenekleri sunulacaktır.

Volkswagen Arteon Gran Turismo Yollarda!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Otomobil