Bizimle iletişime geçin

Android Mesajlar uygulaması artık masaüstünüzde!

İnternet

Android Mesajlar uygulaması artık masaüstünüzde!

Android Mesajlar uygulaması artık web’te! Google, bu sene Nisan ayındaki bir etkinlikte Android işletim sistemlerinde bulundurduğu “Android Mesajlar” uygulamasının masaüstü sürümünü kullanıcılarına sunacağını duyurmuştu. Bugün şirketin yaptığı açıklamaya göre uygulamanın masaüstü sürümü çıktığı açıklandı.

Android Mesajlar uygulamasını kullanabilmeniz için buraya tıklayarak bağlantıdaki yerden telefonunuzun mesajlar bölümüne erişimini sağlamanız gerekiyor. WhatsApp’ın masaüstü sürümü gibi, telefonunuzda bulunan Mesajlar bölümünü açın ardından “Seçenekler” kısmında bulunan “Mesajlar Web”e tıklayınız. Sitede karşınıza çıkan QR kodu telefonunuza okutun ve artık uygulamayı kullanmaya başlayın!

Android Mesajlar’ın masaüstü versiyonu herkese gelmedi!

Bu işlemleri yapan çoğu kişinin cihazında “Mesajlar Web” bölümü bulunmadığı söylense de, Google’ın blog sitesinde açıkladığı kademe kademe sunulan bu özellediğin en geç olarak önümüzdeki hafta sonuna kadar tüm kullanıcıların hizmetine sunulmuş olacak.

Android Mesajlar’ın bazı yenilikleri sizlerle olacak!

Google şirketi, mesajlar kısmı için masaüstü sürümünü yayınlarken aynı zamanda bazı küçük yenilikleri de huzurumuza sundu. Artık Android kullanıcıları kendilerine mesaj olarak gönderilen internet bağlantıları için önizleme seçeneği ile karşılaşacak. Bir diğer yenilik ise kullanıcılar akıllı cevap yolu ile mesaj gönderebilecek ve GIF araması yaparak rahat bir şekilde GIF içeren mesajlar gönderebiliyor olacak.

Android Mesajlar uygulaması artık masaüstünüzde!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet