Bizimle iletişime geçin

Apple’ın yeni iPhone modelleri ortaya çıktı! İşte o modeller…

Mobil

Apple’ın yeni iPhone modelleri ortaya çıktı! İşte o modeller…

Apple’ın yeni iPhone modelleri internete sızdı. Yeni iPhoneların tanıtım tarihi yaklaştıkça yepyeni iddialar ve görseller internette gezinmeye devam ediyor…

ABD merkezi kurulumlu teknolojinin en büyük devlerinden Apple’ın tıpa tıp Huawei P20 Pro’da olan 3 arka kameraya sahip bir cihaz üzerinde çalıştığı söyleniyor. Apple’ın Eylül ayında tanıtımını yapması beklenen yeni modeller öncesinde yeni iPhonelara ait olduğu söylenen bir görüntü 9to5Mac web sitesinde yayınlandı. İşte görüntüler ve bilgiler…

  • Paylaşılan fotoğraflara bakılırsa, Apple bu sene 2 yerine 3 tane birbirinden farklı yeni iPhone modelini bizlere sunacak.

Ucuz iPhone X karşımızda olacak!

  • Sağ tarafta bulunan yeni iPhone X’in geçen sene tanıtılan eski modelle aynı boyutta olduğu gözle görülürken, orta taraftaki 6.1 inçlik boyutta, tek kameralı olarak yer alan modelin ise ‘ucuz iPhone X’ olarak görücüye çıkması bekleniyor.

Yeni iPhone X Plus hakkında bilgiler…

  • iPhone X Plus bu sene kullancılara 6.5 inçlik çerçevesiz ekranı ile daha çok büyüklükte ve gösterişli bir ekran vaat ediyor desek yalan olmaz. Tabi ki sızan resimlere bakarak bu yorumu yaptığımızı unutmayın. 🙂

  • Çıkan fotoğraflardan sonra Apple’dan doğru olup olmadığına dair ve yalanlama olarak herhangi bir basın bildirisi gelmedi ancak tanıtım zamanı yaklaştığı sürece bunun gibi bir çok fotoğraf ve video göreceğimiz kesin.

iPhone X’in alternatif rengi: Gold

  • iPhone X’in yeni modeli bu sızan fotoğraflar sayesinde ilk kez görüntülenmiş oldu. Altın sarısı rengini barındıran yeni iPhone X yani iPhone X Gold alternatif renk seçeneklerini bünyesinde barındırmaya devam ediyor.

  • Teknoloji devi Apple, bilgilerini Federal İletişim Komisyonu (FCC) ile paylaştıktan sonra bu fotoğraflar sızdı yani doğru olma olasılığı çok fazla. 9to5Mac sitesi tarafınca paylaşılan fotoğraflara Gold modelin çerçevesi siyah olacak.

Apple şirketinin iPhone serisinin 10. senesine özel biçimde geliştirdiği ve günümüze kadar ürettiği en pahalı cihaz olan iPhone modeli olarak da dikkatleri üzerine toplayan telefonun yeni halini Eylül ayında göreceğiz.

Apple’ın yeni iPhone modelleri ortaya çıktı! İşte o modeller…
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil