Bizimle iletişime geçin

Audioengine Türkiye’de resmi satışta!

Donanım

Audioengine Türkiye’de resmi satışta!

Audioengine, hoparlör modelleri ile kaliteli müzik takıntısına sahip olanlar arasında oldukça beğenilen olan bir marka. Artık Türkiye’de resmi olarak satışa başladı. Audioengine’in fiyatı ne kadar? Detaylar haberimizde…

Amerika’da üretilen Audioengine, ses ve müzik uzmanları arasında vazgeçilmez firmaların başında geliyor. Aktif monitör hoparlör bölümünde yarışan Audioengine A5+, birçok kaliteli müzik takıntısına sahip olanların en çok sevdiği donanım diyebiliriz. Bugüne kadar çıkardığı ürünlerle büyük bir takdir toplayan firma, bu sabah itibariyle Türkiye’de resmi olarak satışlara başladı.

Firma ürünlerinin fiyatları ise şu şekilde;

  • B2 modeli: 1.300 TL,
  • A2+ modeli: 1.350 TL,
  • A5+ modeli: 2.099 TL,
  • HD6 modeli: 3.275 TL,
  • D1 DAC modeli: 780 TL ve 
  • B1 Bluetooth DAC modeli: 755 TL fiyat etiketlerine sahip.

Ses kalitesi açısından 2+0 bir sisteme sahip olmasına rağmen çok iyi bir performans sunan hoparlörler, özellikle müzik ve oyunlarda sizi etkilemeyi başarıyorlar. Ayrıca A5+ modeli Kevlar bass özelliği ile Subwoofer’a gerek duymadan evinizdeki camları titremenizi sağlıyor!

Aktif ve Pasif hoparlör diyoruz ancak aradaki farkı bilmiyorsanız, hemen değinelim! Aktif hoparlörlerde çoğunlukla C sınıfı amfiler yer alır. Bu nedenle de ekstra amfiye gerek duymadan tak çalıştır şeklinde bir müzik coşkusu yaşabilirsiniz. Pasif hoparlörde ise amfi olmadan ses elde edemezsiniz. Bu tür hoparlörler için amfi alıp sesi beslemeniz gerekiyor.

Audioengine Türkiye’de resmi satışta!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Donanım