Bizimle iletişime geçin

Battlefield 1 oynamak isteyenlere müjde! Artık bedava…

Oyun

Battlefield 1 oynamak isteyenlere müjde! Artık bedava…

Battlefield 1 oynamak isteyip hiç oynamayanlardan mısınız? EA Origins kullanıcılarına sunduğu 10 saatlik ücretsiz Unravel 2’nin denemesinden sonra 15 Euro’luk Battlefield DLC’yi de ücretsiz olarak oyun severlere sundu.

Battlefield 1 oynamak istediniz ve hiç oynamadınız mı? Hiç üzülmeyin. Battlefield 1’in Turning Tides DLC’sisi kullanıcılara Gelibolu Savaşı’nı oynatıyor. Oyuncular oyunun bu serisinde savunma yapan Osmanlı Devleti’ni ya da taarruz cephesindeki İngiliz gücünü seçme hakkına sahip. Oyunun bu DLC’si Origin sitesi üzerinden tam tamına 14,99 Euro fiyat ile satıştaydı. Ancak şimdi ise Turning Tides DLC’sini ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Hemen siz de oyunun DLC sürümünün Origin sitesinden oyunu kütüphanenize ekleyerek oyunun keyfine varabilirsiniz. Fakat Battlefield 1 oyununa sahip değil iseniz karşınıza BF1 oyununa sahip olmadığınıza dair bir hata ekranı – uyarı – çıkmış olacak. Merak etmeyin, bu kötü bir problem değil…

İstiyorsanız hata ekranından “Continue without Battlefield 1” yazılı butona tıklayıp sadece DLC’yi de indirebiliyorsunuz.

Battlefield 1 oynamak isteyenlere müjde! Artık bedava…
4.5 (90%) 2 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun