Bizimle iletişime geçin

Battlefield 5 oyunu sonunda geliyor!

Oyun

Battlefield 5 oyunu sonunda geliyor!

Battlefield 5 oyunu, Kinguin üzerinden siparişe sunuldu, 205 TL ön sipariş fiyatıyla sitede yerini aldı. Kinguin de oyunun çıkış tarihiyle alakalı net bir bilgi yok.

Electronic Arts, Battlefield 5 oyununu açıklamasından sonra, oyun Kinguin gibi popüler sitelerde ön siparişe konuldu. Türkçe dil seçeneği ile geleceği söylenen Battlefield 5’in ön sipariş fiyatı 205 TL olarak duyuruldu. battlefield 5 oyunu

Ön siparişteki Battlefield 5’in adının da değişebileceğini belirten Kinguin, başka hiçbir detay belirtmedi. Son gelen açıklamalara göre, 23 Mayıs tarihinde tanıtılacak olan Battlefield 5’in konu olarak hangi savaşı da barındıracağı bilinmiyor.

Battlefield 1 ile 1. Dünya Savaşı’nı gösteren oyun, serisinin beşinci oyunu ile Dünya Savaşlarını konu almaması ihtimal dahilinde. Call of Duty’nin en büyük hatası olan gelecekteki savaşları konu alması beklenmeyen Battlefield 5’in hangi savaşı konu alacağı şimdiden merak konusu oldu.

En çok konuşulan konu ise Battlefield 5 de Türkçe dil desteği olacak mı konusuydu. Oyunun geliştiricilerinden alınan duyuma göre Türkçe dili desteği olacak. Yine güzel bir oyun bizi bekliyor diyebiliriz!

 

Battlefield 5 oyunu sonunda geliyor!
Değerlendir
Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir