Bizimle iletişime geçin

Bebeklere uyku koçu: Little Sleeper

Mobil

Bebeklere uyku koçu: Little Sleeper

Bebeklere uyku koçu başlığını görürken ne bu diyerek girdiğinize eminiz. İş Bankası Workup Girişimcilik Programı 2017 senesi mezunu Little Sleeper, bebeklere kişisel uyku programı hazırlıyor.

Bebeklere uyku koçu geldi! Bebeğini uyutmakta zorlanan, bu sebeple kendisi de çok uykusuz bir şekilde kalan anne ve babayı hedefine koyan uygulama ile ebeveynler, kendi bebekleri için özel uyku programına ulaşıyor, gün boyunca uyku ile ilgili o vakit yapmaları veya sakınmaları gereken şeyleri görebiliyor ve uyku koçluğundan ücretsiz bir şekilde yardım alınabiliyor. Ek olarak beyaz gürültü (white noise) müziklerini çalarak bebeğin ya da bebeklerin daha rahat uykuya dalmasını ve daha uzun süre uyku da kalmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bununla beraber, uygulamadaki Tips kısmında, bebeklerin uykusu ile ilgili tam bilgileri hap gibi kolay bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Bilimsel araştırmalar sonucu ortaya çıkan bu bilgilerin ve yöntemlerin sunulduğu uygulama da, bebekleri daha kolay ve uzun süreli uyutabilmenizi, böylece ebeveynlerin de uyku düzeyini artırmayı hedefliyor.

Uygulamadan görüntüler (1).

7 sene boyunca Google’da çalışan ve YouTube’da annelere özel açtığı kanal ile tanınan Berna Akın Eriş ile Ümit Topaçan’ın birlikte kullanıma soktuğu uygulama, Amerika, Rusya İrlanda ve İngiltere gibi global çapta birçok ülkeden kullanıcılar tarafından test edilip onaylandı. İlk haftasında Türkiye’de 1 numaralı “trending parenting” olan bu uygulamanın Play Store’daki oylama puanının 4.8 düzeyinde olduğunu söylemekte fayda var.

Uygulamadan görüntüler (2).

İngiltere’nin Londra şehrinde yapılan Xoogler Europe Pitch Day etkinliğinde Avrupalı yatırımcıların da dikkatini çeken Little Sleeper, şu an için tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılıyor.

Little Sleeper’ı iOS cihazlarınız için App Store’dan, Android cihazlarınız için ise Google Play Store’dan indirebiliyorsunuz.

Sizce uygulama nasıl görünüyor? Sizce indirmeye değer mi? Evinde bebekle yaşayan anne, baba ya da kardeşlerin yorumlarını ve düşüncelerini merakla bekliyoruz. Ayrıca uygulamayı kullanıyor iseniz yorumlarda düşüncelerinizi belirtmeyi lütfen unutmayınız. Yorumlarınızın bizler için çok önemli olduğunu ve tarafımızca okunduğunuzu lütfen unutmayınız.

Bebeklere uyku koçu: Little Sleeper
5 (100%) 1 oy
Okumaya devam et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir