Bizimle iletişime geçin

Bethesda Fallout 76 hakkında açıklama yaptı!

Oyun

Bethesda Fallout 76 hakkında açıklama yaptı!

Bethesda’nın E3 2018’deki basın toplantısında, Fallout 76’nın ne tür bir oyun olduğu konusunda çok daha fazla şey öğrendik. Oyun detayları içeren bir fragman görmenin yanı sıra, Fallout 76’nın her zaman çevrimiçi bir çok oyunculu oyun olduğunu da öğrendik. Hala solo oynayabilirsiniz, ancak oyunda karşılaştığınız diğer karakterler diğer insan oyuncularıdır.

Bu kurulum, bazı konulara Fallout 76’yı açar, diğer bir deyişle insanların diğer oyunculara nasıl davrandıklarıdır. Birinin sizi hedeflemesini ve oyununuzu mahvetmeye çalışmasını nasıl önlersiniz? Bethesda Kıdemli Başkan Yardımcısına Fallout 76’nın çevrimiçi doğası ve Bethesda’nın potansiyel sorunları nasıl önleyeceğine dair konuştuk.

“Dünyada bir insan gördüğünüzde ne yaptıklarını anlamanız gerekir. Belki de süper yardımcı olabilirler, belki de dünyayı dolaşıyorlar. Belki ticaret yapıyorlardır belkide bir saldırıya hazırlanıyorlardır “dedi Hines. “Bu tür bir gerginliği engellemek için sistemlerimizi geliştiriyoruz. Bu yüzden, sizi dünyanın dört bir yanında kovalayan ve sizi tekrar tekrar öldürmeye devam eden bir kişi tarafından taciz edilemezsiniz. Kelimenin tam anlamıyla size yaklaşmasına bile izin vermez. ”

Devam etti, “Ölümün süper olumsuz bir şey olmaması gerekiyor. İlerlemenizi kaybetmiyorsunuz, tüm eşyalarınızı kaybetmiyorsunuz, birileri sizi öldüremiyor ve sonra envanterinizdeki her şeyi alıyorsunuz.”

Hines, Fallout 76’daki PvP’yi Fallout 4’teki bir Deathclaw ile savaşmak için karşılaştırdı. Bir Deathclaw’ı öldürmeye ve ölmeye kalkışırsanız, yeniden doğduğunuzda ya tekrar denemeye karar verebilir ya da başka bir şey yapmaya devam edebilirsiniz. “Bu, her oyuncu için aynı sistemle çalışmalı” dedi. “Yaratıklar ve oyuncular yeniden doğduktan sonra gelmeye devam edemezler, tıpkı Deathclaw’un harita üzerinde koşup gelip seni kovalamaya devam etmemesi gibi.”

Hines ayrıca, Bethesda‘nın zamanla bu sistemleri desteklemeye ve düzeltmeye devam etmeyi planladığını da vurguladı.

Kaynak: Gamespot

Bethesda Fallout 76 hakkında açıklama yaptı!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun