Bizimle iletişime geçin

Beyond Good and Evil 2 tanıtım videosu!

Oyun

Beyond Good and Evil 2 tanıtım videosu!

Beyond Good and Evil 2 geliyor… Dün Türkiye saati ile akşam düzenlenen Ubisoft E3 2018 konferansı sırasında tanıtılan oyunlardan biri de bu oyun oldu. Artık klasik oyunlar arasında olan oyunun yeni serisi için yayınlanan oyun videosu, izleyenler tarafından büyük bir beğeni topladı.

Beyond Good and Evil, üçüncü kişi bakış açısıyla oynanmaya devam edilecek. Açık dünya aksiyon ve macera oyunu, 2003 senesinde piyasaya çıkmış ve günümüze kadar piyasaya çıkmış en iyi oyunlar arasında gösterilmişti. Basit rol yapma ögeleriyle donanan yapısı ve oldukça ilginç evreniyle birlikte güzel bir deneyim sunmayı hedefleyen bu oyun, grafikleriyle de epey bir dikkat çekmişti.

Beyond Good and Evil oyununun yeni serisinin kapağı.

İlk olarak E3 2017’de düzenlenen Ubisoft konferansında duyurulup gösterilen ve uzun süredir geliştirilmeye çalışılan Beyond Good and Evil 2 için dün akşam vakitlerinde yeni bir video daha gösterildi. Oyunun yayıncısı Ubisoft’un hazırladığı bu videoda, sevilen Jade karakterinin geri döndüğü duyurulurken, hikayeye dair çok önemli bilgiler oyunculara tanıtıldı.

Eğlenceli yapısı, farklı karakterleri, açık dünya tarzı yapısı, oynanışıyla en çok sevilen ve beklenen oyunlar arasında baş sıraları kovalayan oyunun yeni serisinin tanıtım videosunu kesinlikle izleyin deriz. Son olarak ise oyunun çıkış tarihi ile alakalı bir bilgi paylaşılmadı, tahmini veya söylenti bir tarihte kulaktan kulağa dolaşmış değil. Bakalım ne zaman çıkacak ancak çıktığı zaman oyun dünyasını sallayacağı kesin bir konu!

Beyond Good and Evil 2 tanıtım videosu!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun