Bizimle iletişime geçin

BİM’de bu sefer de Sony markalı powerbank satılacak!

Donanım

BİM’de bu sefer de Sony markalı powerbank satılacak!

BİM şimdi de uygun fiyata Sony markalı bir ürün satacak. BİM, bugüne kadar ki dönemde iPhone X, Galaxy Note 8 ve Playstation 4 vb. ürünleri uygun fiyata satarak insanları şaşırtmıştı. Peki bu sefer Sony’nin hangi ürünü çıkarılacak ve bu ürünün fiyatı ne kadar olacak?

BİM bundan önce iPhone X, Samsung Galaxy Note 8, Sony Playstation 4, Xiaomi ve Apple aksesuarlarını çok uygun fiyatlarla ziyaretçilerinin huzuruna çıkarmıştı. BİM şimdi de yine uygun fiyata Sony markalı powerbank’i satışa sunacak. Sony’nin taşınabilir şarj aleti, BİM mağazalarında yarın yani 12 Haziran tarihi itibariyle satışa çıkmış olacak. Ürünün ücreti ise 75 TL olarak duyuruldu.

Sony CP-V10BW/CP-V10BB isimli powerbank, 10 bin mAh kapasite hacmine sahip. Jel Polimer pil ile gelen bu powerbank, 1.5A çıkış ile hızlı şarj hizmetini de sizlere sunuyor. Powerbank, buna ek olarak ısıya karşı korunma özellikli ve kendisi şarj olabiliyorken takılı cihazı da şarj etme özelliğine sahip. Şarj aletinin kutusunun içerisinde USB kablo da sizlere veriliyor.

Alışveriş zinciri marketin Sony markalı powerbank’i 12 Haziran’da mağazalarında satışa sunacak. Ürünün siyah ve beyaz renk seçeneği tezgahlarda yer alacak.

BİM’de bu sefer de Sony markalı powerbank satılacak!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Donanım