Bizimle iletişime geçin

Bir daha Skype kullanmayacaksınız!

Mobil

Bir daha Skype kullanmayacaksınız!

Apple, dünya çapında ebeveynleri ve büyük anne ve babaları memnun edecek bir hareketle, sonunda iOS için grup FaceTime işlevselliğini duyurdu. IOS 12’de 4’e varan kişiyle aynı anda görüntülü görüşebileceksiniz!

Grup FaceTime’ın bizim için en büyük cazibesi, iMessage ile basitleştirilmiş entegrasyonu ile geliyor. Telefonumuzda, aile ve arkadaşlar arasında sürekli olarak güncellenen / aktif olan birkaç grup sohbeti var ve bunlardan birini hızlıca bir FaceTime oturumu haline getirebilmek son derece kullanışlı gibi görünüyor. Skype

Apple, aynı zamanda çok sayıda insanla FaceTiming olduğunuzda Animoji ve diğer garip fotoğraf filtrelerini yüzünüzün üzerine koymanıza izin verecek ve gerçekten hasta olmadığınız ve kamerada veya başka bir şeyde bulunmanız gerekmedikçe bu gerçekten önemli değildir.

Grup FaceTime, telefonunuzda bir açılır pencere açılıncaya kadar işe yaramayacak bir şeydir ve “Hey, şu an bunu yapmak istiyorum, teşekkürler, teşekkürler Apple.” FaceTiming ile ailemi günde beş kez aramıyorum, ama fırsat ortaya çıktığında seçeneğin orada olduğunu bilmek güzel bir rahatlık.

 

Bir daha Skype kullanmayacaksınız!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil