Bizimle iletişime geçin

Bitcoin ile izlenebilen film vizyonda!

Kripto Para

Bitcoin ile izlenebilen film vizyonda!

Bitcoin ile izlenebilen film vizyona girdi. Bitcoin ile izlenecek ilk film olarak tarihe geçen “No Postage Necessary” yani Türkçe çevirisiyle “Posta Ücretine Gerek Yok” filmi Amerika’da vizyona giriş yaptı.

Bitcoin ile izlenebilen film vizyona giriş yaparak tarihe geçti. Bitcoin ile izlenilebilecek olan tarihteki ilk film “No Postage Necessary” yani dilimize çevirisiyle “Posta Ücretine Gerek Yok”, Amerika’da vizyonda. İnsanlar, kripto para birimi olan Bitcoin ile ödeme yapıp filmi alabilecek.

Amerikan yapımı “No Postage Necessary” adı verilen film, blockchain olarak bildiğiniz sanal para teknolojisini kullanarak insanların huzuruna çıkarılan tarihteki ilk film oldu.

İnsanlar, bu filmi Bitcoin adlı kripto para ile satın alıp izleyebileceği öğrenildi. Bu filmi zlemek isteyenler 35 mm. film ile kayda alınan komedi yapım No Postage Necessary’e blockchain platformu olan Qtum içinde çalışan Vevue isimli uygulama ile kavuşabilecek. Bu ilginç düşünceli film, internet üstünden 10 Temmuz’da satışa sunulacak.

Fragman

Bitcoin ile izlenebilen film vizyonda!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Kripto Para