Bizimle iletişime geçin

BlackBerry Key2 ürün incelemesi!

Mobil

BlackBerry Key2 ürün incelemesi!

BlackBerry, geçtiğimiz yıl KeyOne’u piyasaya sürdüğünde, fiziksel klavyeli bir Android akıllı telefonu, eski BlackBerry hayranlarını geri kazanmak için nostalji oynadı. Blackberry, mevcut akıllı telefonumuzda fiziksel klavyelerin yer aldığını doğruladı ve Samsung ve Apple müşterileri için de sırasını aldı.

Geçiş yapmayı düşünmek için iyi sebepler vardır: BlackBerry, klavye, tasarım ve Key2’nin kalitesini geliştirirken aynı zamanda güvenlik, gizlilik ve uzun pil ömrü sözüne sadık kalmıştır.

ZARIF VE KULLANIŞLI

Key2 bir kişi olsaydı, başarılı bir mega-şirkete önder CEO olur. Telefon, selefinden biraz daha uzun, ama 1 mm daha ince ve 12 gram daha hafif. Ayrıca  yassı kenarlar sayesinde elde daha rahat ve daha kolay kavrama olanağı sunuyor. Faydacı tasarım, tüm gereksiz tüylerden sıyrılarak, zarif bir görünüm için gerekli olanları bırakıyor.

MÜKEMMEL KLAVYE

KeyOne gibi Key2, fiziksel klavye ile donatılmış. Eğer iyi değilse, o zaman ne anlamı var? Şirket, Dijital Eğilimler’e, klavyenin farklı tasarımlarıyla mükemmel bir zaman geçirmesini sağlamak için muazzam bir zaman harcadığını ve bir haftadan fazla bir süreyi birincil cihazımız olarak kullandıktan sonra, bunu memnuniyetle söyleyebiliriz. Bunu açıklamak için daha iyi bir kelime düşünemiyoruz.

TATMİN EDİCİ PERFORMANS

Key2, Qualcomm’ın 6GB RAM’li Snapdragon 660 işlemcisiyle çalışıyor ve her türlü görevi bir sorun olmadan atmayı başardı. Galaxy S8, S9, iPhone 8 veya iPhone X gibi bir amiral gemisi telefonundan geliyorsanız performansta hafif bir düşüş olacağını fark edeceksiniz. Uygulamalar hızlı bir şekilde açılmıyor, ancak işletim sistemi boyunca hareket etmek hala akışkan hale geliyor. Sadece birkaç görevi aynı anda çalıştırırken performanstaki düşüşleri farkettik, ancak o zaman bile deneyimimiz gerçekten engellenmedi.

Kaynak: DigitalTrends

BlackBerry Key2 ürün incelemesi!
Değerlendir
Okumaya devam et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir