Bizimle iletişime geçin

Bmw 2020 yılında X8 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

Otomobil

Bmw 2020 yılında X8 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

BMW X8 SUV, 2020 civarında piyasaya sürüldüğünde markanın en yüksek fiyatlı modeli olacak.

Bmw 2020 yılında X8 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor! Range Rover’a ve gelecek Audi Q8’e coupé tarzı bir rakip olarak gösterilecek ve Bentley Bentayga, Lamborghini Urus ve Rolls-Royce Cullinan’ın düşük uçlu versiyonlarına karşı tam yüklü bir şekilde rekabet edebilecek. X8 monikeri, Uzak Doğu pazarlarında X8 ticari markalarının en son yayınlandığı pazarlar olmak üzere, 2018’den beri dünya çapında pazarlarda markalaşmıştır.

BMW’nin geliştirme müdürü Klaus Fröhlich, BMW’yi X8’le daha da yüksek bir fiyat segmentine sokmayı planladığını doğrulayamadı, ancak böyle bir otomobilin değerlendirilmekte olduğunu ve bunun fikri cazip olduğunu söyledi.

Fröhlich, “Sektör hızla büyüyor, bu yüzden fırsat olacak” dedi. “X8 hakkında konuşmak erken. Ama ürün stratejisi üzerinde çalışırken ilk kararlardan biri X5’i alıp X6’yı yapmaktı.

Herkes gerekli olmadığını söyledi, ama işe yaradı. Şimdi X2, X4 ve X6 var. Onlar bizim için çalışan duygusal ve sportif türevlerdir.

“X8 için oda var – özellikle Çin gibi pazarlarda – ama henüz bir karar yok. Her arabanın ayrı bir karakteri olmalı ve bunlar değerlendirmek için zaman alan alanlardır. ”

Tartışmaların, X8’in ihtiyaç duyduğu platform yapısına odaklanmasının ve Frankfurt motor şovunda ortaya çıkarılan ve 2018’in ortasında satışa sunulan X7’nin bir coupé versiyonu olması mı, yoksa uzun bir dingil mesafesi sürümü olduğuna inanılıyor.

Her iki durumda da, X8’in (X7’nin 3 sıra ve 7 koltuğundan ziyade) iki sıra boyunca dört veya beş koltuk seçeneği olması muhtemeldir. Bu bakımdan, lüks pratikte seyahat etmekten ziyade, bu amaç için seçilen materyaller ve bitirmeler ile lüks arka koltuk seyahatinin sağlanması üzerinde durulacak.

Yeni Model İle İlgili Pazar Araştırmaları Yapılıyor

Alman marka yeni modeli için şu an Pazar araştırmaları yapıyor. Yani modelin piyasaya çıkması halinde ne gibi geri dönüş sağlayacağına dair ya da modelin nasıl olması gerektiğine dair araştırmalar yapıyor. Gelen geribildirimlere göre de model ile ilgili net karar verilecek. Bundan dolayı ilk aşamada BMW X7 modelinin üretimi bekleniyor. Bu modele yönelik oluşacak talep Yeni BMW X8 modelinin geleceği etkilenebilir. Öngörülere göre Yeni BMW X8 modeli, X7 modelinin daha coupe görünümlü hali olacak.

 

Kaynak : Autocar

 

 

Bmw 2020 yılında X8 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor!
Değerlendir
Okumaya devam et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Otomobil