Bizimle iletişime geçin

Bu uçakların fiyatları dudak uçuklatıyor!

Uzay

Bu uçakların fiyatları dudak uçuklatıyor!

Günümüzde, hafif spor uçaklarından çift katlı yolcu uçaklarına ve birkaç bin dolardan milyarlarca dolara değişen çok sayıda uçak tipi bulunmaktadır. Bir uçaktaki fiyat etiketi, diğerlerinin yanı sıra, uçak tipine, kaç yaşında, ne kadar iyi muhafaza edildiğine, motor tipine ve aviyonik pakete bağlıdır.

Bu değişkenler, aynı tür uçakların dünya çapında çok çeşitli fiyat etiketlerine sahip olmasını mümkün kılan şeydir. Bazı uçak tiplerinin maliyetinin bazı örnekleri aşağıda verilmiştir. uçakların fiyatları

1- Piper J-3 Cub

Piper J-3 Cub, zamansız bir uçaktır. 1930’lar ve 40’lı yıllarda inşa edilmiş, iki kişilik ön ve arka koltukları olan basit bir arka kanatlı uçaktır ve bugün pilotlar arasında en çok sevilen uçaklardan biri olmaya devam etmektedir.

İkinci Dünya Savaşı sırasında Piper Cub’un her yirmi dakikada bir üretildiği ve bunun da uygun fiyatlı olduğu söyleniyor. Savaş sonrası pilotlar için popüler bir kişisel uçak haline geldi ve bugün hala popüler ve uygun fiyatlı bir seçenek.

Saatte yaklaşık beş galon yakıt yakımı ve düşük sigorta maliyeti ile Piper Cub, meraklıları için harika bir oyuncak uçağıdır. Size 20.000 ABD Doları’ndan 75.000 ABD dolarına mal olacak.

2- Cessna 172

Dünyanın en popüler eğitim uçağı olarak bilinen Cessna 172, aynı zamanda kişisel bir uçak satın almak isteyen genel havacılık pilotları için de popüler bir seçenek. Uçmak, istikrarlı ve birçok pilot için rahattır. Birçok pilot, eğitim sırasında 172 saat içinde birden fazla saat tahakkuk ettiğinden, uçakları satın almadan önce içeride ve dışarıda biliyorlar.

Bir 1962 Cessna 172 size sadece 33.000 $’a mal olabilir, ancak gelişmiş aviyoniklerle yepyeni bir off-the-line 2014 Cessna 172SP, 400.000 $’ dan fazla bir ücret alacaktır.

3-  Beech Baron 58

En popüler çift motorlu uçaklardan biri olan Beech Baron 58. Baron’un iç kısmı altı yolcuya kadar monte edilebilir. Fabrika uçakları, 1700 deniz mili aralığında 200 bağlama gidebilen iki adet 300 beygir gücünde motorla gelir.

Beechcraft Baron 58, bir süredir var olan birçok uçak gibi çok çeşitli fiyat noktalarına sahiptir. Eski aviyoniklere sahip eski bir model, 200.000 $ ‘dan daha az bir maliyetle çalışabilirken, en yeni ürünlerin bulunduğu fabrikada yeni bir model, yaklaşık 1,4 milyon $’ a mal oluyor.

4- Pilatus PC-12

Oldukça yeni pazarlanan tek motorlu bir turboprop olan Pilatus PC-12, birden çok pazarda yerini güvenli ve güvenilir. Ama size mal olacak: Bir 1996 Pilatus PC-12 yaklaşık 2 milyon dolar olarak piyasaya sunuluyor!

5- Eclipse 550

Eclipse 550, 375 bağlam ve 1125 deniz mili maksimum seyir hızıyla, sınıfında en verimli çift motorlu jet olduğunu iddia ediyor. Hafif pilot pazarını ortalama pilot işadamına getiren, tek pilot operasyonlar için tasarlanmış küçük ama teknolojik olarak gelişmiş bir iş jeti. Eclipse 550 yaklaşık 3 milyon dolarlık bir taban fiyatıyla satılıyor.

6- Boeing Business Jet

Boeing Business Jet özel uçak seyahati için değiştirilmiş ve çoğu özel banyo, konferans salonları, mutfaklar ve 25-50 yolcu için oturma içerir.

20-35 milyon dolara, bunlardan biri senin olabilir. Ancak, 737’nin ihtiyaçlarınızı karşılayacak daha yeni bir sürümü için 60-85 milyon dolar ya da 747 Kıtalararası versiyonu için neredeyse yarım milyar dolar gibi bir ücret ödeyeceksiniz.

 

 

Bu uçakların fiyatları dudak uçuklatıyor!
Değerlendir
Okumaya devam et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Uzay