Bizimle iletişime geçin

Cod: Black Ops 4 ile zevkin doruklarına ulaşın!

Oyun

Cod: Black Ops 4 ile zevkin doruklarına ulaşın!

Çok fazla alay ve spekülasyondan sonra, Activision nihayetinde bu yılki son derece beklenen Call of Duty oyunu olan Black Ops 4’teki perdeyi geri çekti. Serideki önceki girişlerde olduğu gibi, Cod: Black Ops 4 de her zaman popüler olan farklı oyun modlarını içeriyor. Bu yıl olacak olan battle royal modunu herkes dört gözle bekliyor!

Blackout’la doldurulan yeni battle royale modunda, oyuncular hayatta kalmak için savaşacak. Resmi Call of Duty web sitesinde Activision, Blackout’un yalnız ya da takımlarda, sadece Fortnite ve PUBG gibi oynanabileceğini gösterdi. Ancak, diğer battle royale oyunlarından farklı olarak, önceki Black Ops başlıklarına yoğun bir şekilde çekiyor. Geliştirici Treyarch, bir battle royale modunun “Black Ops yolu” yaratılmasını istediğini ve bu amaçla, dizinin tamamından moddaki öğelere dahil olduğunu söyledi Cod: Black Ops 4 ile zevkin doruklarına ulaşın 🙂 .


Treyarch’a göre, Blackout’taki harita, geliştiricinin şimdiye kadar yarattığı en büyük şey. Bazı yerleri doğrudan geçmiş kayıtlardan alınan eski haritalardır ve oyuncular RC araba dahil olmak üzere önceki tüm Black Ops oyunlarından silah ve eşyaları kullanabilirler. Harita ayrıca kara, hava ve deniz araçlarına da sahiptir ve oyuncular serinin Hudson, Reznov, Mason ve diğer karakterleri olarak oynayabilirler. Ancak, Treyarch, Blackout’un destekleyeceği oyuncu sayısına hala kararsız olduğunu söyledi.

Activision, bu haftanın özel açılış etkinliğinde Call of Duty: Black Ops 4 hakkında bir dizi yeni detay açıkladı. Blackout ile birlikte, yayıncı, lansmanda üç eşsiz harita üzerinde yer alan ve gizem üzerinde daha güçlü bir vurgu yapan yeni Zombies kampanyası hakkında çok şey anlattı. Activision ayrıca Black Ops 4’ün geleneksel bir tek oyunculu kampanyaya sahip olmayacağını da gösterdi; daha ziyade oyun, her bir uzman karakterine odaklanan solo misyonları içerecektir.

Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim’de PS4, Xbox One ve PC için başlattı – Call of Duty oyunları genellikle yaklaşık bir ay önce başladı. PC versiyonu sadece Blizzard’ın Battle.net servisi ile kullanılabilir. Etkinliğin daha sonraki bir tarihte açıklanmasına rağmen, Activision, Black Ops 4 için bu yılki lansmanından önce beta düzenleyecek.

Kaynak: Gamespot

Cod: Black Ops 4 ile zevkin doruklarına ulaşın!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun