Bizimle iletişime geçin

Çocuklarınızı bu uygulamalar ile takip edin!

Mobil

Çocuklarınızı bu uygulamalar ile takip edin!

Sayın bTekno takipçileri, bildiğiniz üzere son dönemde çocuk kayıp vakaları artmakta. Peki bizler bunun için neler yapabiliriz? Teknolojiyi kullanarak bu kayıpları önlemek mümkün olabilir mi? Sizler için program geliştiricilerinin insan bulma-kayıp durumları için yaptıkları uygulamaları derledik.

Geliştirilen bazı uygulamalar sizlere çocuğunuzun da özgürlüğünü kısıtlamayacak şekilde onların nerede olduklarını öğrenmenizi sağlayabilir.

1- iPhone Arkadaş Bul uygulaması

Eğer siz ve çocuklarınız birer iPhone kullanıcısı iseniz IOS içinde olan uygulama ile otomatik olarak yer bildirimi alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey sadece telefonları eşleştirip birbirinizi arkadaş olarak eklemeniz. Bu adımları attıktan sonra iPhone haritalarından kaydettiğiniz kişinin yerini tespit edebilirsiniz.

2- MamaBear Uygulaması

Bu uygulama hem IOS hem de Android tabanlı telefonlarınızdaki PlayStore ve Appstore’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu uygulama seçilen kişinin sadece yerini değil aynı zamanda ne kadar hız yaptığı hakkında da bilgi sağlıyor. Uygulamanın çalışması için iki telefonda da yüklü olması gerekiyor.

3- Whatsapp

Evet, biliyoruz sizlerde şaşırdınız! Whatsapp uygulaması istenilen kişinin yerini sizlere gösterme seçeneğini de sunuyor. Takip edilmek istenilen kişinin telefonundan uygulamayı açtıktan sonra kendi hesabınıza gelip “+” tuşuna basın ve ekran da çıkan konum opsiyonuna tıklayın. Bu adımdan sonra Mevcut Konumu Paylaş’a tıklamanız yeterli.

4- Spyzie

Ücretli aylık üyeliğiyle çok fazla seçenek sunuyor. Sadece yer bildirimi değil aynı anda istenilen kişinin telefonunu nasıl kullandığını kimlerle mesajlaştığını öğrenebiliyorsunuz. Eğer çocuğunuz küçük yaşlarda ise kötü uygulamalardan onları koruyabilirsiniz.

Çocuklarınızı bu uygulamalar ile takip edin!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil