Bizimle iletişime geçin

Cristiano Ronaldo, Facebook dizisi çekecek

İnternet

Cristiano Ronaldo, Facebook dizisi çekecek

Cristiano Ronaldo, Facebook için çekilen futbol konulu yeni bir dizinin yapımcı koltuğunda oturacak!

Cristiano Ronaldo büyük bir futbol yıldızı yanında girişimci ve yardımsever biri olarak biliniyor. Bugüne kadar oynadığı futbol haricinde çektiği reklam filmleri ile Ronaldo çok ilgi çekmişti. Şimdi ise futbol yıldızı yatırımını medyaya yapmak için harekete geçti. Facebook Watch için yeni bir drama dizisinde New York’taki bir kız futbol takımının konu alınacak ve yapımcılığını Cristiano Ronaldo’nun yapacağı gelen bilgiler arasında.

Deadline’ın açıklamalarına göre dizi, Memphis Beat yaratıcıları Liz Garcia ve Josh Harto tarafından senaryolandırılacak ve eski ABC yöneticisi Paul Lee’nin indie stüdyosu Wiip tarafından hayata geçirilecek. Açıklamanın devamında çocuklar gençlik yaşamları, aşkları, arkadaşlıkları ve aileleri ile uğraşırken, takımın çok ırklı yapısı ile beraber galibiyet serisinin şehirdeki sınıf ve etnik farklılık kaynaklı problemlerin aşılmasına yardımcı olması asıl hedeflenen konu.

Bu diziyle birlikte, Wiip’in Facebook Watch için ürettiği ikinci dizi olmuş olacak. Wiip’in Facebook’a hazırladığı ilk dizi ise Catherine Zeta-Jones’lu Queen America adlı diziydi. Facebook Watch, Youtube’ın popülerliğini göz önüne alarak video alanında girişimini arttırması şaşırtmıyor.

Cristiano Ronaldo, Facebook dizisi çekecek
5 (100%) 2 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet