Bizimle iletişime geçin

Devrin sonu geldi: Yahoo Messenger

İnternet

Devrin sonu geldi: Yahoo Messenger

İnternetin başlarında neyi hatırlıyorsun diye sorsalar çoğu insanın aklına Yahoo Messenger geleceği kesin. Son zamanlardaki yükselen teknoloji ile yarışamayan efsane, bu yılın Temmuz ayında sevenlerine veda edecek.

Ülkemizde gelişen ve yaygınlaşan internet ile beraber bazı web sitelerin aklımızda önemli yeri olduğunu inkar etmeyiz heralde. Bunlardan biri kesinlikle Yahoo Messenger! Eminiz ki sizler için bir zamanlar Facebook, Instagram ve Twitter ne ise Yahoo Messenger’da oydu. Şu sıralar ise dönemin popüler sitesinden çok kötü bir haber var.

Artık kimsenin takmadığı, açıp girmediği Yahoo Messenger, 20 yıllık yaşantısının ardından sona ereceğini açıkladı. 17 Temmuz’da kapatılacağı duyurulan internet sitesi kullanıcıları, bu tarihten itibaren sohbet edemeyecek. Eğer hala bu uygulamayı kullanıyor iseniz artık yavaştan bavulunuzu toplayıp yeni yerinize taşınmanız gerekmekte.

Olayın aslına bakıldığında çokta üzülmeye gerek yok. Şirket yaptığı yazılı açıklamada, bunu yeni iletişim uygulamaları oluşturmak için şart olduğunu açıkladı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yahoo firması, 17 Temmuz 2018 sonrası internet sitesinin desteklenmeyeceğini ve bu nedenle hemen sonrasında da sohbetlere ulaşılamayacağını üyelerine duyurdu.

Devrin sonu geldi: Yahoo Messenger
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet