Bizimle iletişime geçin

Elon Musk’ın muhteşem ejderha projesi!

Yapay Zeka

Elon Musk’ın muhteşem ejderha projesi!

Elon Musk, milyonlarca Twitter takipçisiyle gülünç fikirleri paylaşma alışkanlığına sahiptir: Flame throwers inşası, tüneller kazınması ve roket fırlatmaları için parti balonları. Ayrıca onları bir gerçeklik haline getirme alışkanlığı var. ejderha projesi

Bu yüzden, “ejderha” inşa etme sözü veren son tweet’i belki de hemen reddedilmemelidir. ejderha projesi

Tesla CEO’su ve SpaceX kurucusu Çarşamba akşamı duyuruyu yaptı ve resmi Game Of Thrones Twitter hesabından bir yanıt vererek Bay Musk’a “ House Targaryen boyun eğ” dedi.

Mr Musk, HBO serisini uyaran değişimi sürdürdü: “Uzay lazerlerimi kullanmama izin verme.”

Sayın Musk’ın bazı duyuruları nihayet gerçekleşmiş olsa da – tünel kazıcı hırslarını finanse etmek için flamperleri satma sözü gibi – seri olarak başarılı girişimcinin de sosyal medya platformunda esprileri paylaştığı bilinmektedir.

Bu yılın başlarında, Bay Musk, Twitter takipçileriyle Tesla’nın bir Carless Sürücüsü üzerinde çalıştığını iddia eden bir sahte makale paylaştı.

Bay Musk’ın roket başlangıç ​​SpaceX tarafından inşa edilen Ejderha kapsülüne atıfta bulunmasına rağmen, cyborg ejderi hakkında daha fazla ayrıntı verilmedi.

Ejderha kapsülleri daha önce Uluslararası Uzay İstasyonuna gönderilen görevlerin bir parçası olarak kullanılmıştır.

Ancak, Musk’ın varolduğu hiper-gerçeklikte bile, bir cyborg uzay aracı, tıpkı bir yangın solutma robotu gibi şaşırtıcıdır.

Kaynak: https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/elon-musk-robot-cyborg-dragon-game-of-thrones-tesla-spacex-a8323101.html#gallery

Elon Musk’ın muhteşem ejderha projesi!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Yapay Zeka