Bizimle iletişime geçin

Fifa 19’da Şampiyonlar Ligi olacak mı?

Oyun

Fifa 19’da Şampiyonlar Ligi olacak mı?

İngiliz teknoloji sitesi Trusted Reviews’in haberine göre 10 yıllık UEFA anlaşması sona eren KONAMI şirketi, gelecek yıl PES oyununda Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’ne yer veremeyecek. Basın açıklaması yapan Konami şirketi, gelecekte bir fırsat doğarsa iki kurumun yeniden anlaşmasından mutluluk duyacaklarını belirtti.

EA Sports’un Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi için lisans alması olasılığına dair spekülasyonlar çoğaldı ve Hollandalı bir yorumcuya göre, oyun imtiyazı sadece FIFA 19 için yapıldı. Fifa 19’da

Geçtiğimiz ay resmi bir açıklamada, hem Konami hem de UEFA, “Çok başarılı ve verimli” 10 yıllık ortaklığının, Şampiyonlar Ligi finalinin 19 Mayıs’ta yapılması ve sona ermesiyle sona ereceğini doğruladı.

FIFA, Premier Ligi, La Liga, Bundesliga ve Ligue One gibi tüm büyük liglerin lisanslarını, hatırlayabildiğimiz kadarıyla aldı, fakat oyunda eksik olan tek şey UEFA’nın yarışmalarından oluşuyordu.

Kariyer Modunda, ‘Şampiyonlar Kupası’nda oynamaktan ve dürüst olmaktan, grafikler ve oyun motoru kadar gerçekçi olmak zorundaydık, sadece aynı duyguya sahip değiliz.

Ancak bu, FIFA 19’ın piyasaya sürülmesiyle değişmeye başladı. FIFA serisinin yorumunu yapan Fox Sports spiker Evert ten Napel’e göre, hem Şampiyonlar Ligi hem de Avrupa Ligi’nin oyuna ekleneceğini belirtti.

Kaynak: http://www.sportbible.com/football/gaming-news-proof-that-the-champions-league-is-coming-to-fifa-19-20180512

 

Fifa 19’da Şampiyonlar Ligi olacak mı?
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun