Bizimle iletişime geçin

For Honor oyunu kısa süreliğine ücretsiz!

Oyun

For Honor oyunu kısa süreliğine ücretsiz!

Yazılımcı şirket Ubisoft, For Honor oyununu kısa bir süreliğine ücretsiz yaptığını duyurdu. Şirket, oyunun 18 Haziran 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebileceğini kullanıcılarına resmen duyurdu.

Ubisoft şirketi, E3 2018 etkinliğinde For Honor’ın 18 Haziran tarihine kadar ücretsiz bir şekilde indirilebileceğini duyurdu. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilmeniz için Uplay platformunu kullanılması gerekli. Oyunu kütüphanenize bir kereye mahsus eklediğinizde oyunu sonsuza dek oynayabiliyorsunuz. For Honor’ın Steam’deki asıl değeri ise 55 TL.

Ubisoft, etkinlikte aynı zamanda oyuna yeni bir güncelleme getireceğini duyurdu. Güncelleme, Ubisoft’un daha sonraki bir zamanda ortaya çıkaracağı sınırsız PvE içeriğine sahip yeni bir mod ve grafik geliştirmeleri desteklemesi için olacak. 16 Ekim’de çıkacak Marching Fire adlı genişleme paketi ile, oyuna 4 farklı karakter daha eklenmesi kesinleşti Bu karakterlerin adları Tiandi, Jiang Jun, Nuxia ve Shaolin olacak ve kendine has özellikleri bünyesinde barındıracak. Ayrıca buna ek olarak dörder kişiden oluşan iki rakip takım arasında Breach adlı yeni bir oyun modu da kullanıcıların huzuruna çıkarılacak.

Oyun, Şubat 2017’de PC, Playstation 4 ve Xbox One için kullanıcılara sunulmuştu. Çıktığı günden beridir takipçi sayısında hayli bir artış görünüyor. Ubisoft, oyun içinde an itibariyle 7.5 milyon çevrimiçi oyuncu olduğunu açıkladı.

For Honor oyunu kısa süreliğine ücretsiz!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun