Bizimle iletişime geçin

Fortnite yeni güncellemesinde Thanos’a yer verdi!

Oyun

Fortnite yeni güncellemesinde Thanos’a yer verdi!

Epic Games, Sezon 4’ü başlatan Fortnite 4.0 güncellemesi kadar önemli olmasa da yeni bir güncelleme yayınladı, v4.1. Hem Battle Royale hem de Save the World modları için yeni içerikler sunuyor, ancak kuşkusuz en büyük eklemesi yeni bir sınırlı zaman modudur. Yeni modda oyuncular Thanos’a dönüşebilecekler!

Yeni mod yalnızdır ve normal bir eşleşme gibi oynanıyor. Bununla birlikte, bir meteor sonuçta düşüyor ve bir oyun için Infinity Gauntlet’in arkasında bırakılıyor. Bu onları Thanos’a dönüştürür ve silahları inşa etmelerini veya silahlarını kullanmasını önler, ancak onlara rekabeti atmak için önemli güçler sağlar.

Aksi takdirde, tam yama notlarında diğer bazı dikkate değer eklemeler olmasına rağmen, Battle Royale tarafındaki değişikliklerin çoğu hata düzeltmeleridir. En önemlisi, son çemberin haritanın dış kenarlarına doğru yerleştirilme olasılığı% 25 oranında artmıştır. Daha önce, maçların adanın iç bölgelerine son verme olasılığı çok yüksekti, ancak Epic bunun “sonlanan senaryoların çeşitliliğini haritanın merkezi bölgesinin dışına çıkarmak gerektiğini” söyledi.

Oyuncular ayrıca şu anda bir maçta olan oyuncuların partisine katılabilir. Bu parti üyeleriyle oynamaya başlamak için maçın bitmesini beklemek zorunda olsalar da, kaç oyuncunun hala hayatta olduğu gibi konularda güncelleme almasına izin verecek.

Farkında olmak için başka bir şey Fortnite Mobile oyuncularına özgüdür. 4.0 güncellemesinde eklenen otomatik çalıştırma özelliği, “kullanıldığında ortaya çıkan bazı kasıtsız eylemler nedeniyle” devre dışı bırakıldı. Bu yüzden, neden birkaç saniye hareket ettikten sonra otomatik çalıştırmayı etkinleştirmeniz istenmediğini merak ediyorsanız, Epic’in şu anda bu komut istemini kaldırması nedeniyle.

Fortnite’ın Dünyayı Kurtarması modu, genellikle çok daha popüler olan Battle Royale ile aynı düzeyde dikkat çekmez, ancak bu güncellemeyle birlikte yeni bir içerik alır. Yeni bir hafif makineli tüfek, “en iyi sabit durduğunda, manzaraları hedefleyerek ve kısa patlamalar halinde ateş ederek” diye ekledi.

Güncelleme 4.1, sadece yukarıda bahsedilen Infinity Gauntlet modunun yanı sıra, Battle Pass sahiplerine yönelik 2. Hafta zorlukları ile birlikte yayınlar. Bunlar zamanın önüne sızdı ve Hop Rocks kullanarak ve film kameralarının önünde dans etmeyi içeriyordu.

Fortnite yeni güncellemesinde Thanos’a yer verdi!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun