Bizimle iletişime geçin

Galaxy Note 9 test sonuçlarından şok sonuç

Mobil

Galaxy Note 9 test sonuçlarından şok sonuç

SM-N960U seri numarasına sahip Galaxy Note 9, Geekbench 4 testine girmesiyle bütün özelliklerini ele verdi. Galaxy Note 9, Geekbench 4 testine göre; Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga setine eş değerli olacak. Samsung, telefonda 6 GB RAM‘e sahip olacak.

Galaxy Note 9 test sonuçları bugün internete sızmasıyla sevenlerini üzdü. Galaxy Note 9, Galaxy S9 ile neredeyse aynı özelliklere sahip olacak ve iPhone X’in baya bir gerisinde kalmış olacak.

Tabi ki Galaxy Note’a kötü demek diye bir durum da olamaz. Note8’e göre daha iyi bir tasarıma sahip olacak olan Note 9, geçmiş hataların düzeltilmiş haliyle karşımıza çıkacak.

Samsung’un, Note 9’u önümüzdeki ay duyurması bekleniyor. Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile karşımıza çıkacak olan Note 9, Geekbench 4’ten aldığı puanlarla sevenlerini üzdü diyebiliriz.

Samsungcuların merakla ve büyük bir hevesle beklediği Note 9, Geekbench’in tek çekirdek bölümünden 2411 ve çoklu çekirdek bölümünden ise 8712 puan almayı ancak başardı.

Samsung’un en büyük rakibi iPhone X ise bu testin tek çekirdek bölümünden 4300 puan ve çoklu çekirdek bölümünden ise 10.000 puan almıştı.

Galaxy Note 9 test sonuçlarından şok sonuç
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil