Bizimle iletişime geçin

Galaxy S10 bomba gibi geliyor!

Mobil

Galaxy S10 bomba gibi geliyor!

Samsung bu yıl Ağustos ayında Galaxy Note 9’u duyurdu ve bundan sonraki bir sonraki telefon Galaxy S10 olabilir. S10’un önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde açıklanması bekleniyor. Tech Configurations’taki grafik tasarımcıları hayal güçlerini kullanarak, Galaxy S10 konsept telefonunun söylentilerinden bazılarına dayanan harika görünümlü render oluşturdular.

Samsung Galaxy S10, Galaxy S9 ve Galaxy S8 gibi bir Infinity Ekran tasarımına ev sahipliği yapıyor. 18.5: 9 en boy oranıyla birlikte 4K + çözünürlüğü destekleyen 6,35 inç ekrana sahiptir. Alt çerçeveyi tıraş ederek önceki modellerden daha yüksek ekran-vücut oranı sunar. IPhone X’e benziyor, ancak bir çerçeve yok. Konsept modelin muazzam ekranı bir ekran parmak izi okuyucusu ile donatılmıştır. Üst çerçevede, cihaza ek güvenlik sağlayan iris tarayıcı + yüz tanıma sistemi yatıyor.

Galaxy S10’un arka kısmı camdan yapıldı. Cam gövdesini koruyan sekizinci nesil Gorilla Glass ekranına sahip olduğu düşünülüyor. S10 konsept telefonu düşse bile, cihaza herhangi bir zarar vermesi olası değildir. S10 konsept telefonunda, birincil lens olarak 66 megapiksellik bir sensör, 12 megapiksel geniş açı lens ve 12x optik zoom ve SLR özelliklerine sahip 20 megapiksel derinlikli kamera bulunan üçlü lens sistemi bulunuyor.

Samsung Galaxy S10 konsept telefonun beyni Snapdragon 855, 8 GB RAM ve 1 TB depolama alanı bulunuyor. 5G ağlarını destekler. S10 konsept modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıda paylaşın.

 

 

Galaxy S10 bomba gibi geliyor!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil