Bizimle iletişime geçin

Google Haritalar’da yarı çıplak videosunu paylaştı, insanlar oraya akın etti!

İnternet

Google Haritalar’da yarı çıplak videosunu paylaştı, insanlar oraya akın etti!

Google Haritalar uygulamasında ilginç bir durum yaşandı. Teknoloji hayatımıza girerek getirdiği artılarının yanında zararlarını da görüyoruz. Dünya’da herkesin konuştuğu habere göre, Google Haritalar uygulamasında bir konumu işaretleyen ve yarı çıplak videosunu orada paylaşan kadın şaşırttı. Kadının videoyu paylaştığı konum ziyaretçi akınına uğradı!

Tayvan’da yaşayan bir kadın dünya da neredeyse herkesin kullandığı Google Haritalar’a göğsünü açıp çektiği videosunu yükledi. Paylaşılan videodan alınan görseller çok kısa vakitte sosyal medyada viral olurken, kadının rastgele işaretlediği bölge internette en çok aranan yerler arasında 1. sıraya geçti. Google Haritalar

İnsanlar o bölgeye akın etti!

Google şirketi ise sosyal medyada büyük makarası yapılan bu olayla ilgili ciddiyetini halen daha koruyor. Uygulamada herhangi bir çıplaklık ya da pornografik içeriğin yüklenmesine izin verilmiyor. Hatta ve hatta gelen bilgilere göre şirket yetkililerin dava açmak için kadını arayıp ulaşmaya çalıştıkları gelen bilgiler arasında.

Kadının video paylaştığı konum ile ilgili yorum yapan bir kullanıcı şunları söyledi: “Daha önce burayı hiç duymamıştım, hatta gidebileceğimi düşünmezdim. Şimdi oraya gitmek istiyorum, çünkü yaşanabilecek bir yere benziyor!”

Tayvanlı kadının videoyu attığı konum.

Tayvan’da yukarıda işaretlenmiş bölgede yaşanan hadise ile ilgili konuşan Google Tayvan yetkilisi oldukça politik bir açıklama yaptı: “Kullanıcılar uygulamada herhangi bir hata, yanlış yer veya herhangi farklı bir durum gördüklerinde bizlere bunu bildirebilirler.”

Google Haritalar’da yarı çıplak videosunu paylaştı, insanlar oraya akın etti!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet