Bizimle iletişime geçin

Gözünüzün kapalı çıktığı fotoğraflara Facebook’tan çözüm

Yapay Zeka

Gözünüzün kapalı çıktığı fotoğraflara Facebook’tan çözüm

Gözünüzün kapalı çıktığı fotoğraflara Facebook’tan süper bir çözüm geldi. Sosyal medya devi Facebook’un üstünde epey bir çalıştığı yapay zeka desteğiyle bundan sonra gözünüzün kapalı çıktığı fotoğrafları anında düzeltebileceksiniz.

Gözünüzün kapalı çıktığı fotoğraflara Facebook’tan muhteşem bir çözüm geldi. Bazı anılar vardır ve sadece o an için bir kere poz verebilirsiniz… Sonunda ise gözünüzün kapalı olduğunu fark edersiniz. Facebook’un üstünde çalıştığı ve yei geliştirdiği yapay zeka sayesinde artık böyle sorunlarınız olmayacak. Yeni geliştirilen bu yapay zeka desteğiyle algoritma eski fotoğraflarınızı kullanıp gözünüzün kapalı çıktığı fotoğrafları anında düzeltiyor.

Haber başlığındaki fotoğraftan da görebildiğiniz gibi çalışan bu algoritma, gözleriniz kapalı diye paylaşmadığınız belki de binlerce fotoğrafınızı paylaşmanızı sağlayacaktır. Doğru ve uygun fotoğrafı bulduğunuzda çok güzel bir şekilde çalışmakta olan bu yapay zeka, hatalı fotoğraf seçimi yapmanız durumunda ise çok başarılı şekilde çalışmadığınızı söylemek mümkün.

Yapay zeka çalışmasının kullanıcılara sunulması ile birlikte grup olarak çekilmiş fotoğrafları da düzenleneceği öğrenildi. Sosyal medya devinin üzerinde hala çalıştığı belirtilen yapay zekanın, tamamen bitmesinden sonra Facebook’un tüm kullanıcılarına aynı anda sunulacağı öğrenildi.

Gözünüzün kapalı çıktığı fotoğraflara Facebook’tan çözüm
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Yapay Zeka