Bizimle iletişime geçin

Hakkımızda

bTekno Hakkında sizlere ufak tefek bilgiler verip vizyonumuz ve misyonumuz hakkında sizi bilgilendirmek istedik… Keyifli okumalar!

bTekno hakkında bilmediğiniz hiçbir şey kalmayacak. Amaçlarımızı, misyonumuzu ve vizyonumuzu her şeyi sizlere sunuyoruz. Türkiye’de teknoloji meraklılarına yeni bir yön vermek amacıyla oluşturduğumuz bTekno ailesi olarak, siz değerli ziyaretçilerimize özgün, içe bağımlılığın yanında dışarıdaki yabancı kaynakların haberlerin Türkiye’ye aktarılmasını sağlamayı kendimize misyon olarak seçtik.

2018 yılının Mayıs ayında internet dünyasına atılan bTekno, 2017 yılından beri Instagram ve Twitter ağırlıklı olarak hizmet hayatına başlamıştır. Takipçilerimize sunduğumuz enerjinin karşılığını aldığımız zaman artık web sitemizin olmasına karar verdik.

Artık herkesin her yerde gördüğü kopyala – yaptıştır, click-bait haberciliğinin sonlanması için adım attığımız bu yolda siz ziyaretçilerimizin desteğine çok ihtiyacımız var!

Web sitemiz diğer teknoloji sitelerine oranla daha anlaşılır, görünümü ve kullanımı basit bir web tasarımına sahiptir. Web tasarımımız bTekno yazılıcımları tarafından hazırlanmış olup, taklitlerini bulmanız durumunda bizimle iletişime geçip bizi haberdar edebilirsiniz.

Paylaşımlarımız kendimize özgüdür, hiçbir ajans sitesinden haber alınmamaya özen gösterilmiştir. Alıntılanan haberler üzerinde kendi yorumlarımızı katmamıza rağmen kaynak olarak gösterdiğimiz sitelerde mevcut olup bu sayı oldukça az olduğunu belirtelim. 🙂

Biz kendimizi çok anlattık, sende haberlerimizdeki yorumlarda düşüncelerini yazarak bizleri kısa yoldan mutlu edebilirsiniz.

Artık sitede dilediğince güzel vakitler geçirebilirsin. Keyifli gezinmeler teknolojik ziyaretçi! 🙂

bTekno.com | Yönetim