Bizimle iletişime geçin

Herkes Instagram’da mavi rozet isteğinde bulunabilecek!

İnternet

Herkes Instagram’da mavi rozet isteğinde bulunabilecek!

Herkes Instagram’da mavi rozet isteğinde rahatça bulunabilecek! Fotoğraf ve video paylaşım devi Instagram’ın, yeni bir özelliği daha gündeme bomba gibi düştü. Bu yeni özellikle şartları barındırmanız durumunda hesabınızın onaylama işlemi çok basite inecek.

Herkes Instagram’da mavi rozet isteğinde bulunabilecek… Aylık ortalama 1 milyar kullanıcıya erişen Instagram, inanılmayacak derecede büyümeye ve genişlemeye devam ediyor durumda. Güncel olarak durmadan yeni özellikler çıkaran bu platform, şimdi de yeni bir özelliğinin testini deniyor.

Şu an çok az bir kullanıcıya sunulan bu test aşamasındaki özellik, hesap onaylatma olayını basite indirecek cinsten gibi duruyor. Bu yeni özellik ile birlikte kullanıcılar direkt bir şekilde uygulamanın içerisindeki bölümden “hesap onaylama isteği” gönderebilecek. Bu yapılan işlem sonucunda gerekli incelemeleri ve araştırmaları yapacak olan Instagram çalışanları, uygun görmesi durumunda hesabı onaylayacak ve “mavi tik” işaretini hesabınıza verecek.

İşlemi çok daha basit ve kullanışlı hale getirmesi beklenen bu yeni özelliğin, çok yakın bir zamanda bütün kullanıcılar için açılacağı duyuruldu. Fakat bu yeni özelliğin ne zaman geleceğine dair bir tarih verilmedi. Sabırla bekleyeceğiz…

Instagram’ın bazı kullanıcılarına sunduğu hesap onaylatma bölümü.

Şunu ayrıca belirtmekte fayda var. Herkes kafasına estiği gibi başvuru yapmasına rağmen hesabını onaylatamayacak. Hesabınızın onaylanması için tanınmış kişi ya da kurumlar, vergi levhası bulunan şirketler, ajans ile çalışan kişiler olmanz gerekmekte…

Herkes Instagram’da mavi rozet isteğinde bulunabilecek!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet