Bizimle iletişime geçin

Hollandalı ünlü Youtuber’a telif şoku!

İnternet

Hollandalı ünlü Youtuber’a telif şoku!

Hollandalı ünlü Youtuber’a telif şoku! YouTube şirketi telif olaylarını bir safha daha ileriye aldı. Youtuberlar ise bu konuda oldukça sinirli…

Hollandalı ünlü Youtuber’a telif geldi… Hollandalı YouTuber‘ın en popüler videoları arasında ünlü gitar notalarını çalması, farklı enstrümanları karşılaştırması ve çeşitli gitar becerilerini ve tekniklerini öğretmesi yer alıyor. telif

Paul’un Açıklaması

“Muhtemelen bütün sanatçı Youtuberlar gibi,” diye bir videoda 625.000 abonesine “bir keresinde birisinin telif hakkıyla korunan materyalini ihlal ettiğimi belirten bir e-posta aldım.” açıklamasını yaptı. telif şoku!

Paul, videolarından birinin telif hakkı ihlali nedeniyle işaretlendiğini, ancak kendi sözleriyle “bu biraz farklı” olduğunu belirtmek için YouTube ile iletişime geçti.

Hollandalı Youtuber David

Hollandalı Youtuber David

Paul, “ Youtube hangi şarkıyı ihlal ettiğimi söyledi ve bulduğum şey oldukça şok edici” dedi.

“Birisi parçamı aldı, kendi şarkılarını yapmak için vokal ve gitar ekledi ve YouTube’a yükledi, ancak telif hakkı ihlali bildirimini ben aldım!”

Pavlus kendi müziğini intihara uğratmakla suçlandı. Daha da kötüsü, videonun kazandığını söyleyen bütün para şimdi onun içeriğini kopyalayan kişiye yönlendirilecek.

Youtuber’ın kanalı: Paul Davids

Hollandalı ünlü Youtuber’a telif şoku!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet