Bizimle iletişime geçin

İletişim

bTekno İletişim sayfasıdır. bTekno.com yöneticilerine aşağıdaki iletişim formundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizim için duygu ve düşüncelerinizi belirtebilir (Kendimizi geliştirebilmemiz adına yön verebilirsiniz), reklam ve iş tekliflerinizi bize iletebilirsiniz.

bTekno İletişim bölümünden bizlere rahatlıkla ulaşabilir; duygu, düşünce ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz. Reklam tekliflerinizi bize detaylı olarak sunabilir ya da iletişim numarası bırakarak sizlere sitedeki reklam yöneticilerimizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Reklam ve işbirliği için bize ulaşacak olan firma ve şahıslar için; bizlere telefon numarasını bırakması yanında ücret ve reklam detayları hakkında kısa bilgisini de yazması gerekmektedir. Bu notu düşmemizin nedeni bunun gibi bir çok mail almamız ancak olmayacak işler için zaman kaybı yaşamamızdan kaynaklıdır.

Bazen maillere bakmak zaman alabiliyor, bu da çalışanlarımızın yoğunluğa bağlı oluyor. Eğer mesajınızın önemi büyükse mesajın başına “ÖNEMLİ” diye not düşmeniz daha faydalı olabilir.

Ayrıca bizlere bütün sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilmeniz mümkün. İşte sosyal medya hesaplarımız:

Gereksiz yere iletişim bölümünü kullanarak bizlere rahatlıksız vereceğinizi unutmayınız. Lütfen gereksiz, önemsiz mesajlar atmamanızı ve bizlere iyi işler yapmamız konusunda yardımcı olmanızı sizlerden beklemekteyiz. Bu konuda hassas olursanız çok seviniriz.

Dipnot: İletişim bölümüne gelen mesajlara cevap verilmesi 24 ile 72 saat arasında bir süreyi bulmaktadır. İlginize ve sabrınıza teşekkür ederiz.