Bizimle iletişime geçin

Instagram yeni özelliği kullanıcılarına sundu!

İnternet

Instagram yeni özelliği kullanıcılarına sundu!

Instagram yeni özelliği kullanıcılarına sundu! Instagram’ın 2017’den bu yana takipçilerine sunmuş olduğu hizmet olan Anket özelliği daha da geliştirildi. İşte o yeni özellik…

Instagram kullananlar 2017 yılından beri hikayeler bölümünde anketler düzenleyip takipçilerine sunuyordu. Story’de konulan fotoğraf ya da videoların üstüne anket seçeneği koyup takipçilerinizin puan vermesini görebiliyordunuz. Bu story’i gören takipçileriniz ise anketinize katılmak için “Evet” ve “Hayır” seçeneklerinden başka 3. seçenek ekleyemiyordunuz. Bu durum ortadan kısmen kalktı diyebiliriz. Yeni özellikte artık emoji destekli derecelendirme yapılabilecek!

Emoji slider olarak da adlandırılan bu özellik, örneğin siz “Resmim nasıl olmuş” diye soru sorduğunuzda takipçilerinizin gördükleri emojiyi sağa ve sola kaydırarak size derecelendirme yapabiliyor. Emojiyi sağ köşeye çekince artı bir iyi derece almış olurken başladığı yerde bırakan kötü bir derece verilmiş oluyor. Derecelendirme sonunda ortalama derecelendirmeyi görebiliyorsunuz.

Instagram yeni özelliği kullanıcılarına sundu!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet