Bizimle iletişime geçin

Instagram’a yeni özellik geldi! Sessize al…

İnternet

Instagram’a yeni özellik geldi! Sessize al…

Instagram’a yeni özellik geldi! Sessize al… Hepimizin beklediği Instagram özelliği nihayet burada: istediğiniz kullanıcıyı sessize alın!

Instagram görüntüsü.

Instagram’a yeni özellik geldi! Sessize al… Sevmiyorum ama engellemekte istemiyorum ulan diyorsanız bu özellik tam sizin için! Gelecek haftalarda kullanıma sunulacak bir özellik sayesinde, Instagram kullanıcıları yakında hesabının takibini bırakmadan birilerinin gönderilerini kapatabilecekler. Uygulama daha önce bir kişinin hikayelerini susturmayı mümkün kılsa da, bu yeni düzenleme artık bir kullanıcının fotoğraflarını ve videolarını timeline’nızından tamamen kaldırmanızı sağlayacak.

Bu özellik size sunulduğunda, tek yapmanız gereken bir gönderinin üstündeki üç noktaya veya bir başkasının profiline dokunmaktır ve Sessize alma tuşuna basmanız yeterlidir. Bu özellik kullanıcılarının hikayeleri ve postları için geçerli olacaktır!


Bundan sonra, içeriklerine bakmak zorunda kalmayacaksınız, ancak yine de sizden DM’leri alabileceksiniz, sayfalarına gittiğinizde ve bir şeyde sizi etiketlediklerinde bildirim alacaksınız.

Kaynak: Time

Instagram’a yeni özellik geldi! Sessize al…
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet