Bizimle iletişime geçin

iPhone X Tesla modeli cep yakacak!

Mobil

iPhone X Tesla modeli cep yakacak!

iPhone X Tesla geliyor, yanlış duymadınız! Bugüne kadar gelmiş geçmiş en pahalı cep telefonu konumuna ulaşan X’in yeni modeliyle sizleri tanıştırıyoruz. Gücünü güneşten alan Tesla modeli sınırlı sayıda üretilecek.

Özel telefon versiyonları ortaya çıkarması ile tanınan Rus Caviar, iPhone X Tesla adıyla çok özel bir versiyonu görücüye çıkardı. Şuan ki X’lere göre baya bir pahalı olan X Tesla’nın en ayırıcı özelliği üstünde yer alan güneş panellerinin olması. Güneş panelleri sayesinde cihaz ışık gördüğü yerde kendi kendine şarj ediyor, böylece şarj cihazına ihtiyacınız kalmıyor. Telefonun arka kapağının yerine güneş paneliyle oluşturulmuş bir karbon fiber kapak eklenmiş.

Arka kapağın içinde ek olarak bir batarya daha var. Güneş paneli sayesinde uzunca süre cihazını sarj etmenize gerek kalmıyor. Güneş panelinin çalışması için telefonunuzu yüzüstü bırakmanız yeterli oluyor. Telefonun kenarları hakiki altından yapıldı. Yeni kapağıyla birlikte telefonun kalınlığı 16mm’ye yakın oluyor.

iPhone X Tesla, adından anlaşıldığı gibi ne Elon Musk ne de Tesla şirketiyle bir alakası yok ancak cihazı üreten firmanın ilk modelinin Musk’a hediye edildiğini açıkladı. Cihazın ilk başta 99 adet üretilmesi kararı alınmıştı; ancak gelen yoğun istek üzerine cihazdan 999 adet üretilme kararı alındı.

iPhone X Tesla’nın net fiyatı Rus firma Caviar’ın açıkladığına göre; 4000 dolar.

 

iPhone X Tesla modeli cep yakacak!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil