Bizimle iletişime geçin

İşte karşınızda iPhone SE 2

Mobil

İşte karşınızda iPhone SE 2

Olixar‘ın sergilediği ekran koruyucu film ile iPhone SE 2’nin tüm tasarımı da sızmış oldu. Apple, iPhone X ile başladığı çentik tasarımı SE‘nin yeni modelinde de göreceğiz. Hatları bakımından ilk modeli anımsatan yeni model, iPhone 8’in özelliklerinin kesilmiş sürümü olacak.

Apple’ın heyecanla beklenen uygun fiyatıyla ilgi çeken iPhone SE 2 sonunda sızmış olarak karşımıza çıktı. Çentik tasarım ile gelen yeni model nasıl bir görünüm kazanacak?

SE serisinden 2 yıldır ses seda yoktu. İlk olarak Çin pazarına giren model büyük bir ilgi çekmişti. Çıkacağı konuşulan modelin Mart ayındaki etkinlikte tanıtılmamasından sonra Haziran’daki WWDC 18 etkinlik beklenmeye başlandı.

Dünyaca üne sahip olan aksesuar yetiştirici Olixar, yeni model ile uyumlu ekran koruyucu filmini tanıttı ve böylece telefonu da yanlışıkla tanıtmış oldu.

Apple A10 yonga seti ve 2 GB RAM gücüne sahip olacak telefonda, True Tone ve 3D Touch gibi ekran teknolojilerinin olmaması tahmin ediliyor. Yine tahmini yaklaşık 5 inç büyüklüğünde olması beklenen bu modelde, X’de olduğu gibi ana ekran tuşu olmayacak.

iPhone SE 2’nin ekranı tahmini olarak 720P çözünürlüğünde Retina ekran ile olacak, OLED yerine LCD ekran kullanılacak. Böylece fiyat baya bir düşmüş olacak. Türkiye fiyatı olarak 2000-2500 TL arası bir fiyat bekleniyor.

 

 

İşte karşınızda iPhone SE 2
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir