Bizimle iletişime geçin

Karşınızda Microsoft’un yeni ve estetik tableti; Surface Hub 2

Donanım

Karşınızda Microsoft’un yeni ve estetik tableti; Surface Hub 2

Şirketin iki ay önce duyurduğu cihaz, 2016 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana 22.000 $ ‘lık Surface Hub’ının ilk büyük güncellemesini temsil ediyor. İlk kez konferans salonlarında kullanılmak üzere tasarlanan yeni versiyon gelecek yıl satışa çıkacak.

Karşınızda Microsoft’un yeni ve estetik tableti! Öncelikle, Surface Hub 2 aslında dev bir dokunmatik Windows PC’dir. 50.5 inçlik bir ekranı var ve bir duvara monte edilmek veya bir tahta gibi etrafı sarılmak üzere tasarlandı. İlk sürümde olduğu gibi, hoparlör yüksek çözünürlüklü kameralarla geliyor, böylece bir telekonferans sistemi olarak kullanabilirsiniz.

Yeni modeldeki en büyük değişiklik, tasarımı ile. Surface Hub 2, orijinalinden daha ince ve daha hafif olacaktır. Daha ilgi çekici bir şekilde, ilk modelden farklı olarak, kullanıcıların arkadan yönlendirmeyi yataydan dikey konuma geçirmelerine olanak tanıyacak özel bir menteşe olacak. Ek olarak kullanıcılar birkaç Surface Hub 2 cihazını tek bir dev ekrana birleştirebilecektir.

Bu durumda, bir video bin kelimeye bedeldir. Microsoft’un büyük ilan fragmanına göz atın:

Microsoft, yeni modeldeki bileşenleri de yükseltiyor. Surface Hub 2, orijinalinden daha hızlı işlemcilere sahiptir. Microsoft’a göre ekran çözünürlüğü 4K’dan daha yüksek. Ve kameraları artık 4K çözünürlüğü destekliyor.

Ancak yeni tasarımın bazı tradeoffları var gibi görünüyor. Orijinal Surface Hub, 55 inç ve 84 inç modellerde geldi; Microsoft, görünüşe göre sadece 50,5 inçlik bir ekrana sahip yeni Surface Hub 2’yi sunacak.

Şirket henüz yeni cihazın ne kadar tutacağını veya tam olarak ne zaman başlayacağını henüz söylemedi.

Karşınızda Microsoft’un yeni ve estetik tableti; Surface Hub 2
Değerlendir
Okumaya devam et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir