Bizimle iletişime geçin

League of Legends (LoL) artık kısalıyor!

Oyun

League of Legends (LoL) artık kısalıyor!

League of Legends oyununun saatlere yaklaşan ve bazen geçen oynama süresi, oyuna gelecek yeni mod ile ayrı bir boyuta geçecek. Clash modu ile beraber oynama süresi önceki gibi uzun sürmeyecek.

League of Legends’a çok yakında gelecek olan Clash modu, 5’e 5 bir turnuva sistemi olacak. Sistem tarafından hiçbir oyuncu seçiminin yapılmayacağı bu mod da oyuncular, takımlarını önceden planlamak ve kurmak zorundalar.

Yapımcı Riot Games, bu mod ile ilgili derin açıklamaları resmi web sitesi üzerinden duyururken, en ön plana çıkan ise oyunun zaman olayındaki değişim diyebiliriz.

Oyuncular; Clash modunda oynadığında, eğer oyun süresi 60.dakikayı aşarsa oyun otomatik olarak kendiliğinden Sudden Death özelliğini aktif edecek. Bu özelliğin devreye girmesiyle ile beraber minyonlar, kuleler, inhibitörler ve nexus, daha basit bir şekilde yok edilebilecek.

65. dakikadan itibaren ise oyunda bulunan yapılar, kendi kendilerine zarar vererek yok olmaya çalışacak.

70. dakikada ise artık kazanan ortaya çıkacak. Oyun bir takımı otomatik olarak galip edecek ve oyunun kazananı o ekip olacak. Ancak oyunun kazananı bu durumda nasıl hesaplanacağına dair firmadan bir açıklama yok. Büyük bir heyecan ile beklenen Clash modu, 25 Mayıs tarihinde oyuncuların huzuruna çıkması düşünülüyor.

Ayrıca arkadaşlarınızla oynayıp başarı merdivenlerini çıkacağınız yeni turnuva modu sadece Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri oynanabilecek. Şimdiden heyecanlandığınızı görüyor, az kaldı sabredin! 🙂

League of Legends (LoL) artık kısalıyor!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun