Bizimle iletişime geçin

Gününüzü Lenovo ile düzenleyin: Lenovo Smart Display

Donanım

Gününüzü Lenovo ile düzenleyin: Lenovo Smart Display

Lenovo ve Google®, büyük bir şekilde yeniden bir araya geliyor. Bu CES® 2018, evinizi daha akıllı hale getirmek ve hayatı kolaylaştırmak için sezgisel ve kişiselleştirilmiş bir yol sunuyoruz. Canlı bir full HD dokunmatik ekrana yerleştirilmiş ve minimalist, modern bir tasarıma sahip Google Asistan ile yeni Lenovo Smart Display ile tanışın.

Gününüzü Lenovo ile düzenleyin: Kullanımı kolay, zaman kazandıran teknolojiye ihtiyaç duyan yoğun aileler için ideal ev arkadaşıdır. Lenovo Akıllı Ekranı ile Google Asistan, sabah başlamanızı ve en son hava durumu, trafik ve toplantı planlarını almanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, akşamları Google Duo ™ ile görüntülü sohbet ederek, YouTube ™ videolarını izleyerek, en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkararak da dinlenebilirsiniz. Sadece sesinizle ve ekranda hızlı bir bakışla  bağlı cihazlarınızı yönetebileceksiniz!

Gününüze “Hey Google” ile  başlayın ve bitirin!

Birey, toplantıları ve işleriyle dolu bir güne uyanırken, Lenovo Smart Display’in 8 inçlik veya 10 inçlik ekranındaki takvimine hızlı bir bakışla uyanıyor. Google Asistan ayrıca programını okuyabilir ve herkesi kapıdan çıkarmak için hava durumunu çok görevli olarak anlatabilir. Google Asistan’dan trafik güncellemelerini isteyin ve size işe gitmek için en kolay ve kısa yolu Google Haritalar ile göstersin. Ayrıca, iş arkadaşının doğum gününün onun çıkış yolunda olduğunu hatırlatır. Bu yüzden, Google Akıllı Yardım’daki bir Google Cloud’daki en yakın açık fırını bir doğum günü pastası almak için göstermesini ister. Birey’e daha da fazla zaman kazandırmak için, Lenovo Akıllı Ekranındaki Google Asistan, sabah kapıdan çıkarken veya akşam eve dönerken Birey’e yardımcı olmak için tasarlanmış rutinleri ayarlayabilecektir.

Lenovo Smart Display’in temiz, minimalist tasarımı sadece evinize uyum sağlamakla kalmaz, aynı zamanda modern bir dokunuş da katar. Yumuşak Gri veya doğal Bambu renginde mevcuttur, çoğu ahşap, cam veya granit masa üstüyle eşleşir. Ekran neredeyse her yere sığacak şekilde yatay veya dikey olarak yerleştirilebilir. Kullanılmadığı zaman, görüntü dijital fotoğraf çerçevesi olarak ikiye katlanır – Google Fotoğraflar ™ ‘da kişisel olarak seçilmiş bir albümden güzel resimlerin ortam ekranını veya seçtiğiniz bir başka arka plan resmini gösterir.

10 inçlik Lenovo Smart Display, 249.99 $ ‘dan başlıyor ve 8 inçlik model, bu yaz başında kullanıma sunulması beklenen 199.99 $’ dan başlıyor.

Kaynak : Lenovo

Gününüzü Lenovo ile düzenleyin: Lenovo Smart Display
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Donanım