Bizimle iletişime geçin

Microsoft’un yeni Xbox’ı satışa çıkıyor!

Oyun

Microsoft’un yeni Xbox’ı satışa çıkıyor!

Microsoft’un yeni Xbox’ı geliyor… Microsoft’un en son çıkardığı oyun konsolu Xbox One X’ten sonra sırada hangisi var? Microsoft şirketi yeni oyun konsolunu ne zaman çıkaracak?

Microsoft’un yeni Xbox’ı gelecek… Microsoft, Xbox One X’ten sonra yeni oyun konsolunu çıkarmak için hazırlıklarına başladı. 2020 senesinde satışa sunulacağı söylenen ve Scarlett kod ismiyle gelecek olan yeni Xbox’ın gelecek sene yapılacak olan E3 2019 oyun fuarı etkinliğine yetiştirilip sunulacağı söyleniyor. Tamamı ile donanımsal gelişime hedeflenecek olan firmanın, önümüzdeki senelerde çok sert bir politikayı yol alması bekleniyor. Sadece bir konsol değil, yepyeni bir konsol ailesi üstünde çalışılması, işleri karışık hale getireceği aşikar. Üstüne üstlük çıkarılması beklenen bu yeni ailenin günümüzün oyunlarını da desteklemesi için çalışılacak.

En son çıkan oyunlar ile beraber istenen donanım ihtiyacına karşılık olarak Microsoft’un yepyeni oyun konsolunu çok fazla vakit beklemeden bizlere sunacağını düşünebiliriz.

Microsoft’un yeni Xbox’ı satışa çıkıyor!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun