Bizimle iletişime geçin

PES 2019, Türkiye Süper Ligi ile mi geliyor?

Oyun

PES 2019, Türkiye Süper Ligi ile mi geliyor?

PES 2019, Türkiye Süper Lig ile mi karşımıza çıkıyor? Oyuna geçen seneye göre 9 yeni lig daha ekleneceği duyuruldu. Peki PES 2019’da Türkiye Süper Lig’i olmasına bir işaret mi bu? Sizin için oyun ile ilgili merak edilenleri araştırdık…

Popüler futbol oyunu olan PES için konuşan Konami şirketinin önemli isimleri, oyunda lisanslı liglerin artacağını ve oyunun dahada kaliteleşmesi sözü verildi. pes 2019

Bu açıklamaya göre de yeni sezon oyununda Türkiye Süper Lig’inin yer alması da muhtemeller arasına girdi.

Geçen haftalarda PES serisinin yapımcısı ve sahibi olan Konami şirketi, oyunun yeni serisine 9 yeni lig daha ekleneceğini açıklamış ve bu 9 ligden sadece 7’sini açıklamıştı. Kalan 2 ligden ise daha ses seda yok.

Yeni eklenecek olan 9 ligden açıklanan 7 lig:

  1. Danish Superliga
  2. Portugal’s Liga NOS
  3. Swiss Super League
  4. Belgium Pro League
  5. Scotland’s Ladbrokes Premiership
  6. Superliga Argentine
  7. Russian Premier Liga

Oyun sevdalılarının heyecanla beklediği duyuru geldi. Pro Evolution Soccer serisinin heyecanla beklenen yeni oyunu PES 2019’un satış tarihi yapılan resmi duyuru ile geçen günlerde belli olmuştu.

Çoğu zamandır Eylül ayı ortalarında piyasaya sürülen oyun, bu kez yaz sezonunun hemen sonunda gelecek. Oyunun 2019 serisinin çıkış tarihi Avrupa için 30 Ağustos 2018, Amerika için ise 28 Ağustos olarak duyuruldu.

PES 2019, Türkiye Süper Ligi ile mi geliyor?
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun