Bizimle iletişime geçin

PUBG Mobile PC’den oynanabiliyor!

Oyun

PUBG Mobile PC’den oynanabiliyor!

PUBG Mobile bu sefer PC’den oynanabiliyor! PUBG Mobıle oyununun mobil platform geliştiricisi Tencet Gaming Buddy, mobil oyunu PC’den oynamak için resmi bir emülatör yazılımı duyurdu.

PUBG Mobile’ın geliştiricisi PC’de PUBG Mobile oynamak için resmi emülatörü yayınladı. İşte o mükemmel haberin detayı içeriğimizde…

PC’de en çok oynanan oyun konumuna gelen PUBG, daha fazla oyuncuyu çekebilmek için mobil platforma da gelmişti. Dokunmatik kontrolleri gayet iyi olması ile çok iyi bir oyun oynatan PUBG Mobıle, mobil oyuncularını kaybetmek üzere.

“Kaybetmek üzere derken?” diyenlerinizi duyar gibiyiz. Mobil oyunu bizlere sunan Tencet firması, oyunu PC platformuna da taşıyor. Oyun tarihinin belkide en kötü izleniminin verilmesinden sonra mobilcilerin rekabette düşmesi sağlanacak.

Klavye ve Mouse araçlarının oyunlarda telefondan üstün olduğu büyük bir gerçek, hatta mobilin şansı yok derecede diyebiliriz.

Şuanlık Public Beta aşamasında olan bu kötü emülatörü indirmek isterseniz buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İllaki bir taraf memnunken bir taraf mutsuz olacak. Gelen tepkilerden sonra Tencet firmasının nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak uyandırıyor.

PUBG Mobile PC’den oynanabiliyor!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir