Bizimle iletişime geçin

Rage 2 ile eşsiz bir oyun vakti!

Oyun

Rage 2 ile eşsiz bir oyun vakti!

Rage 2 devam oyunu geliyor! 2011 yılında ilk oyunu çıkan Rage’in çok tutulmasına rağmen seri oyununu duyurmak için 7 sene bekledi. Oyun hakkındaki tüm bilgiler haberimizde…

id Software şirketi 2011 yılında açık dünya temasına sahip FPS oyunu Rage’i karşımıza çıkarmıştı. Rage, açık bir açık dünya haritasını kullanmasının yanında 21 GB’lık disk hacmiyle de gözleri kendisine çevirmişti. Şuan belki normal bir boyut gelebilir, ancak 2011 yılından bahsettiğimizde çok büyük bir boyuttu. Şuan AAA kalitesindeki oyunlar ortalama 50GB boyutuna sahip durumda.

2011 şartlarında neden 21 GB bu kadar göze batmıştı? Ya da sorumuzu Rage’in boyutu niye bu kadar fazlaydı diye soralım! Gerçeği söylemek gerekirse, Rage hikayesinin berbatlığından dolayı oyuncuları sevindirmemişti ancak yinede ilginç şekilde tutan bir oyundu. Ancak oyunun doku detaylarına bakınca üst düzey oyunlar arasında çekişmeye katılabilir. Oyunun içinde aynı yerleri gösteren çevreleri görmemeniz oyunun en güzel yanı. Bundan sebep oyunu hazırlayanlar detaylarla çok uğramıştı diyebiliriz. Bu duruma bağlı olarak bu kadar ince düşünmelerin yanında oyunun boyutu artmıştı.

Rage 2 de bu açıdan yine öncü bir oyun olacak diyebiliriz. Oyunun duyurusunu yapan şirket her şeyi vurabileceğiniz apaçık bir dünya sizi bekliyor, dedi. Duyuruya ek olarak Rage 2’de de bizi iyi bir senaryo beklemiyor düşüncesi oluşturuyor. Ancak yine açık dünya olayı yine oyun gündemini vuracaktır. Rage’in yeni serisinin PC, PS4 ve Xbox One için çıkacağı açıklandı.

Rage 2 ile eşsiz bir oyun vakti!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun