Bizimle iletişime geçin

Realm Royale ile zevkin doruklarına ulaşın!

Oyun

Realm Royale ile zevkin doruklarına ulaşın!

Yeni Battle Royale oyunu, Realm Royale ile fantezi dünyasını keşfedin. Bir Assassin, bir Savaşçı veya Mage misiniz? Sınıfınızı seçin, ardından kendi Şampiyonunuzu yaratmak için harika silahları ve büyülü yetenekleri kullanın. Montaj ve hareket ederek ölümcül siste ilerleyin. Son şampiyon olarak ayakta olacak mısın?

Her maçtan önce, her biri kendi oyun değiştirme yeteneklerine sahip beş sınıftan birini seçin. Bir Savaşçı olun, bir kalkan iksiri alıp savaşa atlayın. Gökyüzünden bir Mage gibi uçarak, ateş topu atabileceksiniz. Avcı karakteri ile yay kullanarak düşmanlarınızı avlayabileceksiniz. realm royale

Av tüfeği ve keskin nişancılarla geleneksel olun ya da fanteziyi buz görevlileri, kılıçlar ve çaprazlarla kucaklayın. Kazanmak isterseniz, Haritaya dağılmış efsanevi silahlar kullanmanız gerekir. Ancak dikkatli olun: Siz iş yaparken, düşmanlarınız saldırabilir.

Jaguar’ın pençeleri ve Goblin Gulch’in uçsuz bucaksız kumlarından geçerek yolculuk yapın. Everfrost ve yanardöner mantar füzeyi ziyaret edin.

En iyi bölüm: Bu büyük harita etrafında dolaşmak zorunda değilsiniz. Sadece sisin üstesinden gelmek ve bir sonraki ihtişamlı savaşın içine binmek için bineğinizi çağırabilirsiniz!

Arkadaşlarını ara: Artık görevlendirme zamanı. Bir Şifa Totemi düşürerek ekibinize yardım edin veya gelen düşmanları ortaya çıkarmak için bir Sensörlü Drone dikin. Her sınıfın güçlü ve zayıf yanları vardır, ama birlikte çalışarak taç sizin olabilir.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-2320 CPU @ 3.00 GHz (4 CPUs), ~3.0GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 555
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible sound card

Kaynak: Steam

Realm Royale ile zevkin doruklarına ulaşın!
Değerlendir
Okumaya devam et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun