Bizimle iletişime geçin

Samsung 2018 model TV’leri Türkiye’de satışta!

Donanım

Samsung 2018 model TV’leri Türkiye’de satışta!

Samsung, bu yılın başlarında bizlere tanıttığı 2018 serisi yeni QLED TV modellerinin yanında, güncellenmiş UHD TV’lerini ve 75 inç ile üzeri Ultra Büyük Ekran TV modellerinin satışına başlandığını açıkladı. Samsung 2018 model

Güney Koreli kurulumlu şirket, TV’lerin parlaklık seviyesinin yükselmesiyle beraber renkleri gösterme yeteneği azaldığına ve ekranda renk bozulmalarının olduğuna dikkat çekiyor. Samsung’un yeni QLED TV’lerin ise, parlaklık seviyesi ve renk arasında seçim yapma zorunluluğunun sona erdiği söyleniyor. Samsung’un açıklamalarına göre, TV piyasasında bir ilk olarak, QLED TV, 1500 – 2000 nitlik yüksek parlaklığında yüzde 100 renk hacmi bize sunuyor. Samsung 2018 model

Yeni TV serisinin evin tasarımına uygun olmasını hedefleyen Ambiyans Modu (Ambient Modu), kullanıcıların televizyonu izlemediği vakitlerde ekranında hareketli görseller, hava durumu bilgisi ve fotoğraflar gibi ekran koruyucuları içeriyor ve ortama uygun hale geliyor. Ayrıca cep telefonunuzu TV’ye bağlayarak dilediğiniz gibi müzik, video izleyebiliyorsunuz.

Ambiyans Modu sayesinde ayrıca, TV’nin monte edildiği duvarın resmini çekebiliyorsunuz ve SmartThings uygulaması ile ekrana aktardığınızda evinizin duvarıyla uyumlu, transparan görünümlü ve şık bir ekrana sahip olabiliyorsunuz.

Yeni Samsung 2018 QLED TV serisinde bulunan Tek Görünmez Bağlantı (One Invisible Connection) özelliği, saydam bir optik kablo sayesinde TV ünitenize bağlı kabloların bolluğundan kurtulup tek bir kabloya bağlayabiliyorsunuz.

SmartThings iOS ve Android uygulamarıyla çalışan kolay kurulum özelliği, yeni TV kurulumunda harcanan zamanı epeyce bir azaltıyor ve basitleştiriyor. Tizen destekli kullanıcı arayüzü ise sezgisel menüsü sayesinde kullanıcıların online içerik servisleri ile TV kanalları arasında hızlı dolaşabilmesini sağlıyor. Samsung’un Tek Kumanda özelliği ile de TV’nize bağlı tüm cihazları kumandaya gerek kalmadan mobil uygulama sayesinde halledebiliyorsunuz.

Samsung’un 2018 serisi televizyonları Mayıs ayı sonu itibarı ile Samsung ve elektronik mağazalarda yerini alacak.

Samsung 2018 model TV’leri Türkiye’de satışta!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Donanım