Bizimle iletişime geçin

Samsung Galaxy S10, iPhone X Plus’ın peşinde!

Mobil

Samsung Galaxy S10, iPhone X Plus’ın peşinde!

Samsung Galaxy S10 özentilik mi yapacak? Gelen dedikodulara göre Huawei’nin öncülük ettiği ve Apple’ın iPhone X Plus’ta kullanacağını duyurduğu 3 arka kamera projesini gören Samsung, çıkaracağı Galaxy S10 modeli için bu teknolojiyi entegre etmek için çalışmalara başladı.

Güney Kore’nin yerel haber sitelerinde çıkan dedikodulara göre Samsung’un Galaxy S10 modeli, 3’lü arka kameraya sahip olabilirse şaşırmayalım! İlk olarak Huawei P20 Pro’da görücüye çıkan, Apple’ın da iPhone X Plus’da görücülerin karşısına çıkmaya devam eden üçlü arka kamera, bu sefer de Samsung’un gündeminde yer alıyor. Samsung Galaxy S10

Ocak ayında teknoloji takipçilerine duyurulması beklenen Galaxy S10’u, iPhone X Plus’dan daha önce piyasaya sunmak isteyen Samsung, dedikodulara göre üçlü arka kamera üzerinde epeyce bir çalışıyor. Güney Koreli firmanın, normal çekimler için 40 MP, monokrom için 20 MP ve zoom için 8 MP’lik arka kameralarına sahip Huawei P20 Pro’ya nasıl bir seçenek sunacağı merakla bekleniyor. Üç kamera özelliği ile birlikte Galaxy S10’a gelişmiş optik zoom, yüksek görüntü keskinliği ve düşük ışık performansı ve benzeri artı özellikler kazandırmayı planlayan Samsung, cihazı 3D algılama sensörüyle de süsleyecek!

Samsung Galaxy S10, iPhone X Plus’ın peşinde!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil