Bizimle iletişime geçin

Sanal para cüzdanı MyEtherWallet’ın sunucuları hacklendi!

Kripto Para

Sanal para cüzdanı MyEtherWallet’ın sunucuları hacklendi!

Sanal para cüzdanı MyEtherWallet’ın hacklenmiş olması… Kripto para cüzdanı My Ether Wallet, DNS sunucusunun saldırıya uğradığını ve kullanıcıların bir kimlik avı sitesine yönlendirilme riskinin olduğunu belirten bir uyarı tweeti paylaştı.

Sanal para cüzdanı MyEtherWallet’ın sunucuları hacklendi… My Ether Wallet, hangi sunucuların hedeflendiğinin bulmaya çalışıldığını ve hack sorununu en yakın zamanda gidermek için gerekli çalışmalara başladığını bildirdi. My Ether Wallet kullanıcıları Reddit ve diğer platformlarda gün boyu aktif durumdaydı ve kullanıcılar My Ether Wallet ekibinden daha fazla ayrıntılı bir açıklama bekliyor.

Çoğu My Ether Wallet kullanıcısı güvenlik risklerinden dolayı hesaplarına giriş yapmama kararı aldı. Giriş yapmaya çalışanlar ise birbirlerine, My Ether Wallet’ın çevrimdışı kullanılması ve SSL bağlantısının her zaman yeşil olduğunu kontrol etmeleri yönünde tavsiyelerde bulundular.

My Ether Wallet’ın bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. Peki sizce bu olaydan sıyrılabilecekler mi? Bu saldırıyı yapanlar bulunabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz…

 

Sanal para cüzdanı MyEtherWallet’ın sunucuları hacklendi!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Kripto Para