Bizimle iletişime geçin

Siri Shortcuts ile sizleri tanıştırıyoruz!

Mobil

Siri Shortcuts ile sizleri tanıştırıyoruz!

Siri Shortcuts karşınızda… Apple, iOS 12 güncellemesi ile birlikte kullanıcıların huzuruna çıkardığı Siri Shortcuts diğer bir adıyla Siri Kısayolları uygulamasını bugün yayına çıkardı. Siri Shortcuts uygulaması ile birlikte Siri bundan sonra daha yetenekli olacak. İşte uygulamanın bütün ayrıntıları…

Siri Shortcuts ile sizleri tanıştırıyoruz… Apple, geçen senelerde otomasyon uygulaması olan Workflow’u şirket bünyesine katarak çok konuşulmuştu. Cupertinolu şirketin bu satın almayı niçin yaptığı ise iOS 12 güncellemesi ile birlikte daha çok anlaşıldı. iOS 12 güncellemesi ile beraber kullanıcılara sunulan Siri Kısayolları adındaki uygulama aynı Workflow tarzında çalışıyor. Kişiler, Siri Kısayolları uygulaması ile Workflow’da olan özellik gibi birbirinden farklı kombinasyonlar ile Siri için yeni özellikler verilebiliyor.

iOS 12 ile duyurusu yapılan Siri Kısayolları adındaki uygulama bugün kullanıcıların huzuruna çıkarıldı. Henüz Beta aşamasındaki bu uygulama ile, Apple‘ın TestFlight uygulaması üstünden sunuluyor. Siri Kısayollar yeni uygulamaya ulaşabilmeniz için; Apple Geliştiri Merkezi’ne giriş yapın ve daha sonrasında İstek kısmından uygulamayı talep ediniz.

Apple, daha sonrasında size mail gönderecek ve Siri Kısayollar uygulamasını TestFlight uygulaması üstünden indirebileceksiniz.

Eylül ayı ile birlikte yapılacak olan iPhone lansmanında herkes için uygun hale getirilecek olan iOS 12 güncellemesi, En eski model olarak iPhone 5s’e gelecek ve sonrasında çıkmış tüm modellerde geçerli olacak. CPU tepki süresince yapılan onarmalar sayesinde çok hızlı bir deneyim sunulacak olan iOS 12’de, Apple’ın iOS 11 ile yaşadığı prestij kaybını geri getireceği söyleniyor.

Siri Shortcuts ile sizleri tanıştırıyoruz!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil