Bizimle iletişime geçin

SmartFeeder 2.0 ile evcil hayvanınız aç kalmasın!

Donanım

SmartFeeder 2.0 ile evcil hayvanınız aç kalmasın!

Petnet, otomatik hayvan besleyicisinin yeni nesli olan SmartFeeder 2.0’ı piyasaya sürdü. Yeni besleyici, SmartFeeder’in ilk versiyonundan birçok özellik üzerine, rafine tasarım seçeneklerine ve akıllı ev cihazlarıyla daha fazla entegrasyona odaklanıyor.

Siz uzaktayken evcil hayvanınız aç kalmasın! SmartFeeder 2.0, önceki modeline benziyor, ancak hem zarif hem de daha kompakt olan ince estetik ayarlarla. Diğer tasarım değişiklikleri, SmartFeeder’in işlevselliğini iyileştirdi. Artık, daha önce dağıtımı zor olan garip şekilli mamalar dahil olmak üzere daha fazla gıda ile uyumludur. Ayrıca, şirketin evcil hayvanların girmesi için “neredeyse imkansız” olduğunu söylediği yeni bir kapak var. Son olarak, daha fazla sensörün eklenmesi, SmartFeeder’in bir evcil hayvana ne kadar yiyecek verdiğini de kontrol edebilirsiniz!

İlk SmartFeeder’da olduğu gibi, bu da Amazon Alexa ve Nest Cam ile uyumludur, ancak şimdi Google Asistan ile de çalışacaktır. Hayvan sahipleri, yiyecek sağlamak, evcil hayvanının en son ne zaman beslendiğiyle ilgili güncellemeleri almak, ne kadar yiyecek kaldığını öğrenmek ve yemek yerken evcil hayvanlarının anlık fotoğraflarını çekebilmek için sesli komutları kullanabilir.

Kaynak: TheVerge

SmartFeeder 2.0 ile evcil hayvanınız aç kalmasın!
Değerlendir
Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Donanım